Обновено
Хајд Алатки 18182 1/2-Инчен и 5/8 Инчи Заеднички Големини На Секој Крај Тешки Челик Тули Jointer

Хајд Алатки 18182 1/2-Инчен и 5/8 Инчи Заеднички Големини На Секој Крај Тешки Челик Тули Jointer

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 261.36

Пакет димензии : 26.924 cms L x 3.81 cms W x 1.016 cms H. Пакет количина : 1. Тип на производ : Алатки.Земја на Потекло : Кина.Висок јаглероден челик jointer за впечатлива професионална конкавна зглобовите да се постигне повеќе редовни, украсени изглед.Компактен малтер за подобро ленти.Секој крај од jointer е различна заеднички големина : 1/2" и 5/8".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6инчен Jointer Ножеви за ВЕН 6560 6560 T Benchtop Jointer.Дел Број : 6560083 Исто така се вклопуваат WP150, Вудсток W1694 D3319 W1829 Сет

Полиран работа површини.Едниот крај е заострените.Големини се мерат во поширокиот крај.Иновативни, изд�

На 1 / 8" длабочина граничник контрола knob ви дава брз прилагодување способност и безбедност.Ние признавам

Најголем избор на алатки произведени највисоките стандарди за квалитет.Лидер во професионални contruction to

Scroll