Обновено
Моторот Замена на Комплет 60GA775 Моторни DC 12V / 24V 35W 775 Висока Моќност И Висок вртежен момент Опрема Кутија Опрема Кутија Електрична Опрема Моторни 5/10/15/30/50/100/200/300/400/500RPM

Моторот Замена на Комплет 60GA775 Моторни DC 12V / 24V 35W 775 Висока Моќност И Висок вртежен момент Опрема

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2717.52

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.Моторни должина : 69mm.Излез бунари со дијаметар : 8mm.Менувачот дијаметар : 60mm.Овој мотор има карактеристики на висока брзина и мали size Note : на намалување на брзината, толку е поголема torque Rated напон : DC 12 V / 24 VNo-оптоварување на ветер : 5rpm, 10rpm, 15rpm, 30rpm, 50rpm, 100rpm, 200rpm, 300rpm, 400rpm, 500rpm Power : 35 WMotor дијаметар : 42mm Motor должина : 69mm Output бунари со дијаметар : 8mm Gearbox дијаметар : 60mm Transmission должина : види table Speed прилагодување : yes CW / CCW : Yes.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

Совршен за купување на подарок.Производ е единствен и носи свои природни карактеристики.Произведени во

Scroll