Обновено
PiccoCasa Луксузен Хотел & Спа Квалитет Бања Крпи Мека Абсорбента Памук 4 Парче Крпа Сет, 27 x 54 Инчен, Розова

PiccoCasa Луксузен Хотел & Спа Квалитет Бања Крпи Мека Абсорбента Памук 4 Парче Крпа Сет, 27 x 54 Инчен,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76

Памук.МЕКИ И МЕКИ БАЊА КРПИ - Направен од 100% памук, двојно stitched на работ, шевовите се нежни и убави, фрла нема lint.нуди крајна мекост препорачува да се суши веднаш, не и железо.По долго ден на работа, или на почетокот на новиот ден, Овој мека на допир бања крпи ти овозможува да се чувствуваат спа чувство во удобноста на вашиот дом.Нашите Луксузен Хотел & Спа Колекција Бања Крпи се меки влошки.За разлика од повеќето крпи, кои се крупни и груба по неколку мие, нашиот хотел крпа множества се добива помек со секоја употреба.Завиткајте се појави во луксузни по релаксирачка кафе со нашата колекција на луксузни бања крпи.Направени од памук материјали.Дали сте во потрага бања листови или гостин крпи, ќе го најдете совршениот крпа за да се надополни секоја бања. 4 Пакет Кадифен Мека Памучна Бања Крпи 27" x 54" (70x140cm).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Димензија : Крпа сет вклучува една бања пешкир 60" X 30", една рака крпа 28" X 16", и еден пешкир 13" x 13", овие одлич�

100% Памук.Вклучува две бања крпи (30x54 инчи), две рачни крпи (16x28 инчи) и две измијте облека (12x12 инчи).Нула пре

100% Памук.Увезени.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН мешавина на шарени и солидна боја крпи создава некои различни и им по

Лен,памук 100% Нула Пресврт Памук.Ултра Мека, Луксузни, Трајни, Елегантен, Абсорбента, и Стилски.Ставете се

[Природни 100% памучни пешкири] : Направена од 100% памук.Меки и удобни, добра апсорпција на вода.За најдобро

Главни состојки : памук.Боја : виолетова прав, светло виолетова, средни виолетова, темно виолетова.Тежин�

Материјал : 100% Полиестер.Дише, меки, силни апсорпција на вода.Големина : 72x36.5cm / 28.3x14.4 инчен двепарче сет (

На декоративни рака крпи одговараат за вашето дневного користите, исто така, одлично да се користи во сп

Овој врвен квалитет бања крпи сет вклучува сите важни крпи за вашиот тоалет.Овие бања крпи се многу абсо

Тип : Бања Пешкир.Облик : Правоаголник.Стил : Обична.Поставете Тип : YES.Функција : Машина Перат.Тип : Бања Towe

Супер абсорбента, кожатапријателски и неиритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот дла

100% Памук Бања Крпи 4 Парче Бела Мека и Пријатна Крпи.Измијте со млака Вода и Благ Детергент.Хотел Квалите

Материјал : 100% Полиестер.Дише, меки, силни апсорпција на вода.Големина : 72x36.5cm / 28.3x14.4 инчен двепарче сет (

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ КРПИ : Уживајте во хотел и спа квалитет црни крпи во вашиот дом, со овој турски рака крп�

Чешлани Памук.Голема Вредност!Бања Пешкир Сет Вклучува 2 Големи Бања Крпи, 27 x 54 Инчи, 2 Рачни Крпи 16 x 28 Инч

Супериорен е Чешлани Памук и Rayon од Бамбус Крпи се достапни во различни alluring цврсти бои : хром, какао, фон�

Тип : Бања Пешкир.Облик : Правоаголник.Стил : Обична.Поставете Тип : YES.Функција : Машина Перат.Тип : Бања Towe

Пешкир е направен од чист памук, мека.Повеќе меки, силни апсорпција на вода.Чиста памучни пешкири, сите he

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Нашите турски Памук Бања Пешкир Сет вклучува 2 Бања Крпи (30" x 52").ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Н�

Супер абсорбента, кожатапријателски и неиритирачки.Не pilling, без намалување, издржливи.Корални сомот дла

УлтраМеки, дебела и брз суви крпи, ќе бидете изненадени од тоа како мека и кадифен овие крпи ќе се чувств�

Scroll