Обновено
ХЕМИЈА НАУКА INC CS-C010607-Б Midi-Цијанид Дестилација Апарати Компонента, Ладно Прст Кондензаторот, 14/20 Заеднички, #1 Црево Конекција. (Дел Б)

ХЕМИЈА НАУКА INC CS-C010607-Б Midi-Цијанид Дестилација Апарати Компонента, Ладно Прст Кондензаторот, 14/20 Заеднички,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1962.96

Midi-Цијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот. 14/20 заеднички. #1 Црево Конекција.Земја на потекло : Индија.Оваа цијанид дестилирани апарати се употребува при тестирање за растворливи и нерастворливи cyanides во вода.Цијанид како hydrocyanic киселина (HCN) е пуштен на слобода од цијанид комплекси со рефлукс дестилација и се апсорбира во scrubber содржи натриум хидроксид решение.Се користи со 50мл или помалку на воден примероци.Чистка цевка капацитет е 50мл., TLG CS-C010607-Б Midi-Цијанид Дестилација Апарати компонента, Ладно Прст кондензаторот, 14/20 заеднички, #1 Црево Конекција. (ДЕЛ B).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40") 1 Рамен Лист (102" x

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми...

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Scroll