Обновено
Компатибилен со Oppo Рено 5Z 5G Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно Тело за Заштита на Покрие Случај за Oppo Рено 5Z 5G, Сина

Компатибилен со Oppo Рено 5Z 5G Случај, Четири Агол Задебелување на Анти Жолта Анти-Нула Шок Апсорпција Полно

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

[Компатибилност] : Ова ултра-тенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G. [Безжичен Полнач пријателски] : случајот е поддршка повеќето безжични полнење, без отстранување на телефонот случај. [Силна Заштита] : 1.2 mm Покрена рамки на случајот, лифтови камера и екран исклучување површини.360 степени целосна покриеност дизајн,обезбедува комплетен шок-апсорбирање да се заштити телефонот од капки ако тоа е седејќи свртени со лицето надолу,нуди многу на заштита. [Транспарентен Решетки Дизајн] : Транспарентна prismatic обезбедува јасна визуелна смисла.Ве молиме кажете ни ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем брзо и ефикасно!.Стилски Саќе Дизајн : Уникатен саќе текстура.Оваа саќе јасен случај зачувување на природните и оригинален изглед, без губење на модата.Тенок Одговара : Само 0.27 инчен (0.7 cm) тенки, без додавање дел на вашиот џеб или ташна.Поддршка за безжичен полнач за работа со случајот.Прецизни Cutouts : хибрид случај има точно cutouts да се задржи карактеристики целосно достапни.Камерата Заштита : објективот рабови се прошири надвор доволно да ги задржи камерата да прави контакт со земјата.Премиум Материјалот : во Овој случај е направен од хард Акрилик материјал и мека TPU рамка.флексибилна рамка за лесно се инсталира.Топлина Дисипација : Внатрешна употреба на саќе текстура дисипација на топлина дизајн, ефикасна топлинска ослободување.Пакет Вклучувајќи 1 * Тенок случај (Case само, телефонот не се вклучуваат).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕКРАН З

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40")...

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Покрај тоа, целосно искористување на своето место зрак шема, фрла долго и се фокусираше зрак на светлина

Сите Гдин Грејач 20k и 30k ЛП Пропустливи слободни грејачи.Исто така, го Заменува Топлина Ѕвезда 20k и 30k ЛП П�

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

Нашите пластични организатор кутија имаат доволно простор за да се одржи вашата козметика, кармини и па

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми...

Scroll