Обновено
iPad 2021 9-та Генерација на Тастатурата Случај, 7 Боја позадинско осветлување Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура,Тастатура Случај за iPad 9 Генералот 2021/ iPad 8 Генералот 2020 г

iPad 2021 9-та Генерација на Тастатурата Случај, 7 Боја позадинско осветлување Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура,Тастатура

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 935.76

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9-та Генерација 10.2" 2021(A2603/A2604/A2605),2020 i Pad 8 (A2270 & A2428 & A2429), 2019 i Pad 7 (A2197-MW752 LL/A & A2200-MW752 LL/A & A2198-MW6 C2 B/А), 2019 i Pad Воздух 3 (A2152-MUUK2 LL/Az & A2153-MV162 LL/A & A2123-MV0 E2 B/A) и 2017 i Pad Про 10.5 (A1701-MQDW2 LL/A & A1709-MQF02 LL/A).Ве молиме да биде љубезно ве молиме да го проверите вашиот i Pad назад модел пред купување. 【Изградена-во Apple Молив Носителот 】Овој ipad тастатура случај се доаѓа со Apple Молив Носителот, можете да го користите вашиот Apple Молив кога сакате и никогаш не се изгуби лесно. (Apple Молив НЕ е вклучен). 【Монтажни Безжична Тастатура Случај】3 нивоа на осветленост и 7 различни бои се направи пишување забавно и лесно во темно или светло.Магнетното тастатура е пренослив и moveable да се направи тоа лесно да се стави на i Pad и тастатура во удобна положба.Вграден-на полнење на батеријата може да го продолжи животниот век на батеријата на вашиот таблет, 2-3 часа за целосно полнење, се работи за повеќе од 90 часа. 【Крајната Заштита】i Pad носителот има целосна работ покривање кој нуди голема заштита и внатрешниот слој обезбедува Саќе мрежа шема перница дека може да објави над 80% топлина од Apple i Pad случаи, заштита на вашиот i Pad од прегревање и продолжување на животниот век за над 30%. 【Услуги на клиентите】COO ви овозможува 24-часовна e-mail контакт услуга .Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

Детали за производот : постојат 300 парчиња половина дрвени топчиња во нашиот пакет, вклучувајќи 4 различ�

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

【Компатибилен Со】 : Дизајн на LG Aristo 4 Плус / Почит Кралската X320 / Избега Плус / Патување LTE L322 DL / K30 2019 /

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Scroll