Обновено
50 Пакет на Коктел Салфетки за Ѕвезда Партија Резерви (5 x 5 Инчи, Злато, Сребро)

50 Пакет на Коктел Салфетки за Ѕвезда Партија Резерви (5 x 5 Инчи, Злато, Сребро)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

ФОЛИЈА ЅВЕЗДА ДИЗАЈН : Сет вклучува 50 пакет коктел салфетки со сребрена и златна фолија ѕвезди дизајн.ДЕБЕЛА И ИЗДРЖЛИВИ : Секој лист е 3-ply да се осигура дека тоа не солза лесно кога се користи.Тоа е исто така многу абсорбента и мека текстура за да се обезбеди удобно бришејќи искуство.ЗАБАВНО ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА : дадат изјава со овие злато ручек салфетки, сјајни ѕвезди се фати на вниманието и донесе интерес на табелата, кои се сигурни да се надополнуваат вашата партија услуги или dinnerware и да се направи вашиот настан незаборавно.ОДГОВАРА на СИТЕ ПРИЛИКИ : Совршен за забави и прослави вклучувајќи свадба, булчински туш, бебе туш, дипломирањето, родендени, годишници партии, ангажирање, празници, Божик, Нова година, ѕвездена ноќ партија или филм тематските настани во коктел вечери, официјални обеди, вечера или buffets.ДИМЕНЗИИ : Салфетки мерки 10 x 10 инчи ширевте; 5 x 5 инчи укината.Овие домот ѕвезда дизајн салфети се совршен партија додаток и декорација за секоја прилика.Секој пакет вклучува најголемиот дел сет на 50 листови на салфетки направени од меки и многу абсорбента, 3-ply ткиво за да се обезбеди трајност и удобност.Место нив на вашите јадење маси и бар блузи да бидете сигурни дека вашата гостите секогаш ќе имаат овие практични serviettes блиску на дофат на раката.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40") 1 Рамен Лист (102" x

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Scroll