Обновено
Philips PAR36 Халоген Пејзаж Сијалица, 450 Лумен, Светла Бела (3000K), 36 Вати, Повеќенаменски База, 1-Пакет

Philips PAR36 Халоген Пејзаж Сијалица, 450 Лумен, Светла Бела (3000K), 36 Вати, Повеќенаменски База, 1-Пакет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 319.68

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на осветлување, како и општи осветлување во различни апликации.Светлина за сите на вашиот специјализирани тела.Опис на производот Овој PHILIPS 36-вати сијалица произведува светла бела светлина, наменети за подобрување на уникатен стил на вашиот дом и да се акценти на вашиот пејсажи и отворено décor.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Philips Халоген Пејсажи Осветлување PAR36 светилки има околу годишен енергија на трошоците на $4.Претворете го вашиот градина и пешачки патеки во добро осветлена, повикувајќи отворено простори кои создаваат мир на умот со овој сестран, 3000-Kelvin отворено поплава сијалица.КОМПАТИБИЛНОСТ : Овие Philips LED светилки се вклопуваат во мулти-цел база.Овој производ бродови како една сијалица.ПОТОП СВЕТЛИНАТА : На 3000 Kelvins овие 36-Вати Philips поплава светилки произведуваат светла бела светлина, дизајниран да го градини и патеки во добро осветлена и поканува на отворен простор.Тие обезбедуваат јасни, светла халоген бела светлина, и треба да се користи само во 12 V тела.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Овие Philips PAR36 светилки користат рециклирани стакло и материјал за пакување, намалување на влијанието врз животната средина.Карактеристики Мулти-цел база.Не брод во Калифорнија.Од Производителот Philips 36-Вати PAR36 Пејсажи Осветлување сијалица е идеален за accenting и истакнување на вашиот пејсажи и надворешен декор.Philips PAR36 12-Volt поплави светла се за оние кои не се поврзани употреба.Оваа енергија-заштеда на сијалица има проценетиот годишен енергија на трошоците на $4.Не бавно, почнувајќи или чекање.34 (врз основа на три часа/ден).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

ШТИТИ ОД ОСТАР АГОЛ Заштити вашето дете / вашето семејство / себе си од остар агол / рабовите со импакт

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

Па се игри — ќе бидете подготвени за она што доаѓа на вашиот пат.За origional 3 DS / 3 DS XL НЕ за "Нова 3 DS" модел.Ва

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40") 1 Рамен Лист (102" x

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Нашата Среќа Гаранција Ако сте незадоволни од било која причина со нашата кожа ознака смена влошки, кон

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

MidiЦијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот 14 / 20 заеднички #1 Црево Конекција.Земј�

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми...

Scroll