Обновено
uxcell Внатрешно Завртка Тип Осигурач Носителот 20 Мерач AWG 5Pcs за 6mm x 30мм Цевка Осигурач

uxcell Внатрешно Завртка Тип Осигурач Носителот 20 Мерач AWG 5Pcs за 6mm x 30мм Цевка Осигурач

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач држачот.Добро свиткување перформанси и одлична електрична спроводливост.Заштита на жици и електрична опрема од краток спој, преоптоварување, итн.Во согласност со завртки тип со 20 AWG жица, погоден за 6x30mm стакло осигурач.Заштита на жици и електрична опрема од краток спој, преоптоварување, итн.Спецификации : Осигурач Носителот Големина : x 58mm 12mm / 2.28" x 0.47"(L*D)Кабел Големина : 20 AWGTotal Должина : 230mm / 9.06"Боја : Црна, Red Material : Пластични Пакет Содржина : 5pcs x осигурач држачот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

Сјајот лепак додава боја и сјај на било каков проект 6 пакет вклучува зелена, розова, виолетова, црвена, ж

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40") 1 Рамен Лист (102" x

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Подемот : Средината.Просечната Должина на Здолниште : 13â€.Inseam : 3â€.Целокупната Одговара : ПолуОпремени.�

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Scroll