Обновено
Батеријата Зафат за Полнење за Sony Алфа A9, A7III, A7RIII Дигитални SLR фото Апарати - Вклучува Количина 1 BM Премиум NP-FZ100 Батеријата + ВФ-C3EM Замена на Батеријата Зафат

Батеријата Зафат за Полнење за Sony Алфа A9, A7III, A7RIII Дигитални SLR фото Апарати - Вклучува Количина 1

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2399.76

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФ-C3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото Камера - исто така Можете да планината тоа директно кон tripod со вградена монтажа штекер.Да се подобри функцијата и удобност за снимање во вертикална ориентација со не се лизга на зафат, изградена-во средно shutter, команда бира, и повеќе - Има 2 НП-FZ100 батерии - Ефикасно Двојки Вашиот Време на Снимање.Батеријата Спецификации - Енергетски Капацитет за Складирање : 2280m Ah /Напон : 7.2 volts, Хемија : Li-ion /Wh : 16.4 wh - Нова целосно декодираната чип работи само како оригиналот.(дава време замина и не треба посебен полначот).Батеријата има една година гаранција - 100% Сигурност Гаранција : Изграден со повеќе коло заштита (над-полнење, кратки-коло, висока температура, и пренапонска заштита), како и високо-квалитетни, оган-отпорни изградба.Комплет вклучува : ВФ-C3 EM Замена на Батеријата Зафат + Количина 1 BM Премиум NP-FZ100 Батеријата.На Vivitar ВФ-C3 EM Про Серија Мулти-Енергија на Батеријата Зафат за Sony Алфа A9, A7 III, A7 RIII dslr фото Апарати, им овозможува на Sony Алфа A9, A7 III, A7 RIII камери за да се напојува преку два NP-FZ100 батерии, ефикасно удвојување на вашиот снимање капацитет.На ВФ-C3 EM, исто така, обезбедува удобен вертикален зафат со дополнителни shutter порака и скролувајте тркала за лесен пристап до камерата функции кога пукање во вертикална ориентација.Клучни Карактеристики : Ефикасно двојки снимање капацитет Има Две NP-FZ100 батерии Подобрува стабилноста Вертикална shutter ослободување & скролувајте тркала Комплет Вклучува : 1. ВФ-C3 EM Замена на Батеријата Контрола 2. Количина 1 BM Премиум NP-FZ100 Батеријата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Комплетен извор на елементи кои создаваат скелетни материјал во корали, школки и нивните сојузници.Дав�

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Лесензачитање на големината на ознаки се направи идентификација едноставна.Виткање Хексадецимален Ко�

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

Заштитете го вашиот PS4 конзола совршено од нула и прашина Кожа за Playstation 4 Тенок и двајца контролори.Упот

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

ФОЛИЈА ЅВЕЗДА ДИЗАЈН : Сет вклучува 50 пакет коктел салфетки со сребрена и златна фолија ѕвезди дизајн.ДЕ

Scroll