Обновено
Wera Шрафцигер, 00, 157Mm - 118020

Wera Шрафцигер, 00, 157Mm - 118020

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 209.04

Цел Единица : Секој 1 Нож Должина : : 60 вкупна Должина : : 157 Филипс Совет Големина : : #00 SVHC : : Нема SVHC (17-Дек-2014 година).ШРАФЦИГЕР, #00, 157 MM; Филипс Совет Големина : #00; Нож Должина : 60mm; вкупна Должина : 157mm; Палета на производи : - Ro HS Согласност : NA.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Серија главата Челик : хром vanadium легиран челик, школка материјал, ABS заштита на животната средина школка.

7 cm Box Големина на : 15*12*3.0 Хексадецимален : H1.Надворешниот кутија е изработен од ABS и TPE повеќе материјали н�

Тип : Комбинација.Издржливи.Страна Алатки.Материјал : CRV Рачка Материјал : ПП,TPR.Тип : Combination Durable.Рака Tools Mat

Силна уште флексибилни вратило.Мек зафат трилобус рачка за исклучителна удобност и контрола.Магнетни м

должина на ножот : 4 во.изолирани : НеИзолирани.вкупна должина : 83 / 4 во.заменливи сечилото на : Фиксен Ножо

【ГОЛЕМИНА】PH00 (#00) филипс и 3мм дупчиња шрафцигер со 3 инчен (75mm) вратило 【МАТЕРИЈАЛ】Премиум 45# челик окн�

Боја : T6 Карактеристики : Мултифункционален.Навој на главата големина : 3 x 100mm.Тип : Магнетни Шрафцигер.Ма�

Ергономски обликувани cushioned костец, 40 проценти повеќе вртежен момент од конвенционалните рачки...

Шрафцигер за TorqНаместете завртки.Мултикомпонента Kraftform рачка за брзо и ергономски завртка возење.Се сп�

【Широко се Користи】Таа содржи сè што ви треба за апарати за домаќинство, автомобил поправка, поправка �

Професионални T7 torx шрафцигер има s2 висока легиран челик глава која е harded и прецизни.Најдобар избор за ел

Боја : Црна.Пакетот Вклучува : 1 x Пневматски Возбудлив Пиштол 1 x М8 Орев Чак 1 x M6 Орев Чак 1 x 1 / 4 Инчи Влезот

Навој на главата тип : Дупчиња.Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку д

【ГОЛЕМИНА】PH00 (#00) филипс и 3мм дупчиња шрафцигер со 3 инчен (75mm) вратило 【МАТЕРИЈАЛ】Премиум 45# челик окн�

[ ВИСОК СТЕПЕН на ТЕШКИ ДЕСЕН АГОЛ RATCHET ШРАФЦИГЕР ] Stubby низок профил и долги рамни се справи со 90 степен шр

Професионални преносни хардвер алатки.Мала тежина, компактен дизајн.Висока цврстина и добра цврстина.PP

Производителот гаранција може да не се применува.На Wera Kraftform Плус Долго Шрафцигер 4 Парче сет има екстра

✿ФУНКЦИЈА : ова е многу корисна размавта совет рачен шрафцигер со магнет врвот одлична за механика, electri

Карактеристики : Мултифункционален.Материјал : Алуминиумбакар Легура.Навој на главата големина : 12 Тип :

Цена за Пакување од 2 компјутери.Seekonk, S024, Вертикална вртежен момент Мерач Шрафцигер 0 до 24 во.ozs.На Seekonk S024

Материјал : Хромvanadium Челик.Карактеристики : Dismountable 66 висока јачина на CRV шрафцигер глави, да ги исполни с�

Долго Шрафцигер 12" екстра долг големина дупчиња се Справи со Димензии : 11 х 3.5 cm / 4.3" x 1.4" (L*D); Окно Големин�

Scroll