Обновено
Smart аеродроми, TS-3310 Целосен Екран на Допир USB Безжичен Времето Часовникот Мултифункционален Температурата и Влажноста на воздухот се Следи, Дете Заклучување на Екр?

Smart аеродроми, TS-3310 Целосен Екран на Допир USB Безжичен Времето Часовникот Мултифункционален Температурата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 899.76

【Поддршка на Повеќе јазици】Поддршка седум јазик дисплеј, англиски, италијански, дански, француски, германски, шпански, холандски. 【USB Напојување】Штекер дизајн USB интерфејс, моќ порта. 【Child Lock Функција】Дизајниран со дете екранот заклучувањето на екранот, детето го заклучите функција може да се спречи децата од случајно допира. 【Полн Колор Екран на Допир】Полн колор LCD со времето икони : сончево, делумно сончево, облачно, raining, бурна, снег. 【Висок Квалитет】Одличен квалитет и трајност.Како електронски временска прогноза за дома и во канцеларија, тоа е погодно за вашиот живот.Материјал : ABS.Тежина : 384g.Големина : Прибл. 13.5*13.5*3cm/5.31*5.31*1.18 во.Отворено големина на единица : Прибл. 3.4*2*9.2 cm/1.34*0.79*3.62 во.Внатрешна температура откривање спектар : 0-+50°C. Надворешна температура откривање спектар : -40-60 °C Влажност опсег : 20°C-+70°C. Батерија : 2*AAA(Не се Вклучени). (Дрво боја и црно додатоци се исти).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 DCF / MSF / WWVB автоматско тајмингот радио часовник функција 2 Време календар екранот, формат на времето 12

Дејвис Поволна Pro2 Плус w / UV w / UV & Сончевата Радијација Sensors First и само времето станица во својата класа з�

16 инчен(База)(L*W) Displayer Големина на : 114*96*23.Чувствителни и точни стапка На освежување е на високо ниво, а то�

Уреди со покажувач на температурата и влажноста на воздухот, може да барањето на температура и влажност

✔ЕЛЕГАНЦИЈА ги ИСПОЛНУВА ЕРГОНОМИЈА : Нашите временски услови предвидуваат невреме очила се направени

Само еден правец мерач може да се поврзани со некоја Netatmo метеоролошка станица.На Netatmo правец мерач рабо�

Во прилог на внатрешна и надворешна температура и влажност, следење, barometric притисок следење, прогноза н�

Бура Стакло Димензии : 7.8 * 3.14 во.Временска Прогноза Партнер– ГР облак бура стакло временската прогноза �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll