Обновено
X-DREE 3,5 мм х 13mm Нерѓосувачки Челик Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки 100 Компјутери(Tornillo autorroscante де cabeza cruzada avellanada де acero inoxidable де 3,5 мм х 13 милиметри 100 piezas

X-DREE 3,5 мм х 13mm Нерѓосувачки Челик Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки 100 Компјутери(Tornillo

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 237.60

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.Тежина : 68g; Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Авто Прислушување Завртки.Тема Димензии : 3.5 х 10мм /0.2" x 0.4"(D*L); Диск Тип : Филипс.Главната Боја : Сребро Тон; Вкупната Големина : 13 x 6.5 mm/ 0.5" x 0.3"(L*Макс.Г)(Боја на директорот : Tono plateado; Tamaño вкупно : 13 x 6.5 mm / 0.5' 'x 0.3' '(L * Макс.D).Главата Големина : 6.5 х 2mm/0.3" x 0.08"(D*T); Филипс Големина : 3мм/ 0.12"(Tamaño де ла cabeza : 6.5 x 2 mm / 0.3' 'x 0.08' '(D * T); Tamaño Филипс : 3 mm / 0.12' '. 3.5 mm х 13mm Нерѓосувачки Челик Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки 100 Pcs3.5мм х 13mm рамна глава филипс само прислушување завртки сврзувачки елементи.Погоден за лим, пластика, дрво, base и други материјали.Опис на Spanish Tornillo autorroscante де cabeza cruzada avellanada де acero inoxidable де 3,5 мм х 13 милиметри 100 piezas Estilo де cabeza : Avellanado; Материјал : Acero inoxidable; Nombre del producto : Tornillos autorroscantes Phillips Peso : 68 g; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) x Tornillos autorroscantes Tamaño rosca de : 3.5 х 10 мм /0.2' 'x 0.4' '(D * L); Tipo де unidad : Phillips Color директорот : Tono plateado; Tamaño вкупно : 13 x 6.5 mm / 0.5' 'x 0.3' '(L * Макс.Г) Tamaño де ла cabeza : 6.5 x 2 mm / 0.3' 'x 0.08' '(D * T); Tamaño Филипс : 3 mm / 0.12' '.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

Боја : Црвена,Жолта,Сина,Патка,Daisy,Лист,Птица,шума 84 Слики може да бидат зачувани.Polaroid камера 300 филм,.Fuji fil

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за ме�

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Професионални 440 C висок квалитет, од нерѓосувачки челик фиксна нож + висок јаглероден челик движат нож, �

Голема големина и одличната форма на тетоважата клип кабелот ракави и тетоважа машина кеси се направи �

MidiЦијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот 14 / 20 заеднички #1 Црево Конекција.Земј�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

50mm Говорник, номинална моќност е 3 W, отпорност е 4 Ohm.Висока чувствителност, гласно, добра и јасен квалите�

【Погоден за домашни тренингот】Тоа е најдобар избор за тренингот кој се почнуваат да вежбате дома.Може

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

Нашата Среќа Гаранција Ако сте незадоволни од било која причина со нашата кожа ознака смена влошки, кон

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40")...

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Scroll