Обновено
vidaXL 2X Слика Рамка Помеѓу Полиците Работ на Рамката Полица Постоечкиот Ѕид Полица Виси CD Рек Одбор Спалната соба Дневна Соба Канцеларија Бела 15.7 МДФ

vidaXL 2X Слика Рамка Помеѓу Полиците Работ на Рамката Полица Постоечкиот Ѕид Полица Виси CD Рек Одбор Спалната

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1308.00

Боја : Бела / Црна / Сива.Материјал : МЕДИЈАПАН.Димензии : 15.7" x 3.5" x 1.2" / 23.6" x 3.5" x 1.2" / 31.5" x 3.5" x 1.2" (L x W x H).U-облик дизајн.Вклучува предниот раб на Испорака содржи : .Овој стилски постави на ѕид-монтирани дисплеј корнизи е дизајниран за да ја зачувате вашата подот, да се ослободи од вашиот стар потпрена на подот корнизи.Тие совршено се направи вашите ѕидови изгледа убаво и исполнето со твоите повеќето богатство спомени.Направени од лакирани МДФ одбор, оваа полица е трајни и стабилни.Ќе може да се качи на нив поединечно или во некој ред на ѕид, на тој начин нудејќи идеален простор да се организира вашата слика рамки и украси.Фотографии се едноставно се потпре против ѕид.Предниот раб на слики лента ги штити вашите декоративни елементи од паѓање.Тоа е лесно да се откажам со keyholes на грбот.Боја : Бела / Црна / Gray Material : MDFDimensions : 15.7" x 3.5" x 1.2" / 23.6" x 3.5" x 1.2" / 31.5" x 3.5" x 1.2" (L x W x H) U-облик design Includes пред edge Delivery содржи : 2 x Ѕид полица.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вие треба да string нив со јаже и ги врзуваат во јазли.ЦВРСТИ и ТЕШКИДОЛЖНОСТ : Пауловнија дрво одбор големи

Големина : 120*20*68cm, ве молиме видете ја слика за детали.Материјал : железо + дрва.Направен од висок квалите�

【ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА】ѕидот полица има бела,врежан,пирс,ѕидмонтирани и така натаму карактеристики...

☞Спаси повеќе простор за вашата кујна кујната зачин решетката може да ви помогне да ги организирате ва�

Направен од композитни дрво.Пакетот содржи : дрвени табли, железо загради, проширување завртки, неознач�

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Секој пакет содржи 2 ѕид полици, кои се изработени од висококвалитет акрилик, пре�

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Овој кревет полица обезбедува лесен пристап до работи како што се мобилни телефони, Очила, Remotes,Нокти за

) М Димензии : 40cm x 15.Совршен за прикажување и држење на колекционерски предмети, мали растенија, препарир

★Материјал : Висок квалитет на дрво, издржлив, лесен за чистење, лесно да се грижи, не е лесно да се скрши,

Додатокот Сте Биле во Потрага За : Со нашите геометриски ѕид полиците, можете да уживате во повеќе прост�

ЛЕСНО да се ИНСТАЛИРА Едноставно виси со нокти или куки.Прилично&Pratical Комбинација на железо и дрво, уба

Овој производ е варијабилна полицата и не содржи други снимање реквизити Примени во рок од 721 работни де

Силна Оптоварување Beacapacity : Дебелината на Одборот е 1,5 см и Ширина на Полица е 15 См.Ви благодарам Многу за

Ѕид полица е договор за entryway, купатило, кујна, дневна соба, спални соби, плакари, комерцијални,ресторан,

Мултифункционален Лебди Полици : Овој лебдечки полици не само со користење на тоалет, исто така, кујната

Чување на решетката е направен од премиум дрво и железо материјали, цврсти и издржливи, може да се корис�

ВНИМАНИЕ!!!Со заштитни филмови : постојат заштитни филмови од и внатре и надвор, да ви помогне заштитат п�

Лента планината избор е цврста, мазна и рамна surface3 Секој пакет има 2 мала полица, многу важна.Подарите 4 к�

ЕДНОСТАВНА И МОДЕРНА Овие виси на ѕидот полици даде навистина уникатен изглед на празен ѕид и додава де

Уникатен Дизајн : Нордиските стил, едноставен и трендовски.Најдобра Декорација : Совршен за истакнување

Scroll