Обновено
XLBH 18 Серија 1 Метар 18x18mm Towline Жица Превозникот Кабелот, Повлечете Синџир Полу-Затворени Внатрешни работи Отворање за CNC Рутер Машина Алатки (Радиус на Свиткување : 75mm,

XLBH 18 Серија 1 Метар 18x18mm Towline Жица Превозникот Кабелот, Повлечете Синџир Полу-Затворени Внатрешни работи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1932.00

во towline по отворањето на поклопецот.игра влеча и заштита.Вежба ниско ниво на бучава, носат-отпорни, висока-брзина на движење.Широк : Изберете подебели некои кабли, цевки, цевки, водоводните цевки, со својот надворешен дијаметар и како towline широк референца, и ќе остане најмалку 10% од ширината на просторот.На towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта.Towline избор на главните параметри : Во висока : Одберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, .Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок.4) исто Така достапни сепаратори, на синџир одделени од просторот што е потребно.игра влеча и заштита. 1 Метар 18 X18mm Полу-затворени внатрешни работи отворање Жица Превозникот Кабелот, Повлечете Синџир За CNC Рутер Гравирање Машина Пластични Ролери Пренос Синџир Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

БОЈА : Бела.ИЗОЛАЦИЈА : Plenum Полимер.ТЕМПЕРАТУРАТА ОЦЕНКА : 2 C на +60 C.GUAGE / ДИРИГЕНТ : 18 AWG Голи Бакар.ПОТРОШУВ

Оригиналниот Hirose 8пол машки да машки конектори.Контрола кабел за Sony CNU700 Камера Команда Мрежа Единица, HDCU

БРОЈ НА ПРОВОДНИЦИ : 6 Диригент.БОЈА : Бела.ИЗОЛАЦИЈА : Plenum Полимер.STRANDING : 7 Влакно.ТЕЖИНА КГ / 1000 FT : 42 кг...

Во рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиу�

Компатибилен со seastar хидраулични управувачкиот систем.Оваа оска цевка е погодна за refilling управувачот те

БРОЈ НА ПРОВОДНИЦИ : 2 Диригент.БОЈА : Бела.ИЗОЛАЦИЈА : Ниска Чад Polyvinyl Хлорид.STRANDING : 7 Влакно.ТЕЖИНА КГ / 1000

Scroll