Обновено
124 Парчиња Дрвени Earring Одлуки за Полнење, Dangle Дрво Earring Вклучувајќи 24 Парчиња DIY Недовршени Дрвени Привезоци, 50 Скок Прстени и 50 Earring Куки за DIY Занаети Накит Earring Праве

124 Парчиња Дрвени Earring Одлуки за Полнење, Dangle Дрво Earring Вклучувајќи 24 Парчиња DIY Недовршени Дрвени

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 158.16

Пакетот вклучува : пакет доаѓа со 24 парчиња на дрвени dangle приврзоци во 12 различни стилови, 50 парчиња скок прстени и 50 парчиња earring куки во сребрена боја, 124 парчиња во вкупно, доволни количини може да ги задоволи вашите секојдневни DIY потреби.Мали и укажа на објектите, да ги задржи подалеку од мали деца.Удобно да се носат : дрвени DIY приврзоци се направени од дрво, скок прстени и earring куките се направени од алуминиум, сите овие материјали се безбедни и издржливи, тие се мазни и лесен, лесно да се DIY вашиот обетки.Спецификации : Количина : 124 pieces Color : како слики shown Material : дрво и alloy Size : како слики shown Package вклучува : 24 x Дрвени dangle pendants50 x Скок прстени во сребрена color50 x Earring куки сребро color Note : ве Молиме запомнете да ги тргнеме на обетки кога се вежба и за капење.Различни стилови : дрвени dangle earring шарм се дизајнирани во различни форми, како што се ананас, цвеќиња, лисја, банани форма и така натаму, и природно дрво боја прави целосен на етничките вкус, убава и око-фаќање.Издржлив материјал : недовршени дрвени DIY приврзоци се направени од дрво, скок прстени и earring куките се направени од алуминиум, сите овие материјали се безбедни и трајни, не е лесно да се скрши, тие се, исто така, мазен и лесен, ви овозможи да се направи нежни обетки.Едноставен за употреба : вие само треба да се користи круг носот клешти за да го отворите скок прстен, потоа поврзете го pendant со earring куки, тогаш ќе добие убава дрвена earring; Или можете да го сликам било која боја сакате.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 Пара Обетки Антички Сребрен Тон Мода Накит Одлуки Шарм Уво Студ Куки Добавувачи трговија на Големо YEGY01

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм Q3 ZX8 Був Cabochon База на Празно.Го

Големина:7 * 8 мм.Компактен и лесен,лесно да се облекуваат.Шармантна и привлечна за сите прилики,одлична

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки H4 FJ0 Шупл

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Вистински Килибар Браун Море Од Стакло.Sterling Silver Француски Куки.Рачно изработени со Рака Избрани Море од

【200 PCS / 100 Парови】14 K злато earring куки со топка , што е доволно за вашето слободно и замена 【Материјал】14 K

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

Само додадете вашите омилени слики, цртежи, смола, embossments, монистра, и да ги поправат со транспарентни ст�

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

Мека и Безбедно : Earring Грбот се направени од 18 K Злато јасно силиконска гума, свитливи и удобен за носење.Ea

Вистински Морски Школки од Outerbanks.Sterling Silver Француски Куки.Вкусен и Нежна.Рачно изработени со Рака Избран

60 Пара Накит Одлуки Шарм Снабдување со Материјали трговија на Големо Мода Earring Грбот Наоди Куки L6 MF6 Крун

100 Парови Мода Накит Одлуки Шарм Обетки Грбот Наоди Уметности и Занаети Куки Масовно Многу Големо Снабд�

1 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм W2 BJ5 Книги.Големина : Уво Пад : Г�

Злато Исполнет, 1 / 20 14k Злато од страна на Тежина.Противалергиски и Економичен.Најдобра замена за 14 K злат

Ова е нов сет на 5 парови на 14 karat злато исполнет пастир кука обетки.Одлична за правење на обетки.Сите има�

Практични функции : Ова јасно earlobe поддршка влошки се специјално дизајнирани за да се одржи било обетки �

100 Парови Накит Одлуки Антички Сребрен Тон Earring Материјали Куки Наоди Шарм B8 VS6 Анти Војна Знаци Срце.Гол�

50 Пара Аудио Касета Ленти Уво Куки Earring Снабдување Накит Одлуки Шарм W4 OB6 Големина : Уво Пад : (Appro x .)23 x 16mm(0.

Scroll