Обновено
ZHONGTAI Туш Caddy Полица на Ѕидот Монтирани Туш Организатор со Куки Не Дупчење Силна Туш Caddy Нерѓосувачки Челик Складирање Организаторите за Кујна и Бања Туш Организато?

ZHONGTAI Туш Caddy Полица на Ѕидот Монтирани Туш Организатор со Куки Не Дупчење Силна Туш Caddy Нерѓосувачки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1596.00

Тоа може да се инсталира на полиците поединечно и да ги прилагодите на висина помеѓу нив, доволно простор за да се организира капацитет, многу погодна за чување шампон, туш гел и кујна сезона.Флексибилни туш полица може да ги задоволи вашите специфични потреби. Добредојдовте на нашиот продавница, ние сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи во било кое време.Во исто време, ќе добиете практичноста на земање шампон и туш гел кога ќе се тушираат.Тоа е многу погодно да се постави во ученичкиот дом, тоалет, прав соба, и повеќе.Не се погодни за нерамна или груби површини.□Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.Лесен за Инсталација : Оваа бања caddy може да се инсталира лесно рок од неколку минути.лесна инсталација.Име на производ : туш организатор материјал : plastic Style : Нордиските style Installation метод : не punching Color класификација : жолта, сина, pink Number на слоеви : 1 layer Size : како shownnotes : 1.Напредни поврзување на сила, може да издржи до 30 килограми toiletries.Најдобар Дизајн : Употреба на туш caddy да се направи најмногу од вашиот простор и да ја задржите вашата бања чиста и уредна.Зачувај вашето време за чистење на полиците и санитарни производи. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро по приемот на вашата е-пошта.Ако сè уште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. Во нормални услови, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1-3 дена, а времето за испорака е 15-20 дена.Простор организатор : Погоден за чување шампон, клима уред, сапун и други бања производи,може да се користи во бања, wc, кујна, ученичкиот дом, и многу повеќе.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

[Size] (должина) 32 cm X (ширина) 14 cm X (висина) 35 cm Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме, конта

Лесни тело, суши многу брзо.Идеален Роденден / Божиќ подарок идеи за мажи или жени.БРЗ СУВА Само висат мр

Силен, Издржлив Јасно Акрилик.Одличен Подарок за Колеџ Студентите, RV Патници, или Организација Afficandos.Ко�

водоотпорен.Идеални за вашата бања, тоалет или кујна.Без дупчење бара и лесно да се инсталира : Нема дупч

Declutter Вашиот Простор : пополни оваа виси туш caddy со сите од вашиот туш додатоци за конечно да го имаат тоа

Посебна кука дизајн : посебен кука е погодно за чување на малите објекти, како што се бања топки и венчињ�

Нерѓосувачки Челик [Издржливост& Силна Вшмукување]Туш caddy е направен од нерѓосувачки челик материјал.На

На ковано железо полица решетка е направен од различни процеси, прецизност заварени и прска, нерѓосувач

ВисокоКвалитетни Материјали : Изградени на просторот алуминиум заштита од корозија&рѓа,калено стакло,о

★Направени од високо квалитетна ABS материјал, бања полици, спаси бања простор, потрошувачка дизајн ★Ст�

✽ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : повеќе мозоци дупки на дното, така што водата не ќе остане во рек, лесен за чистење �

Нашите професионални услуги на клиентите ќе бидат достапни 24 часа на ден.Ве молиме овозможи 13cm грешка и

5 Инчи широка.Мерки околу 20 Инчи висина x 15 Инчи широка.Виси туш caddy карактеристики шест мрежа џебови за л�

бања организација и чување во текот на тоалет 3 Врски за ставање на дневен материјали, сосема доволно.Из�

може да се одржи различни вашата бања работи.Бамбус Туш Клупата Столче Седиште со Полици Водоотпорен Др

Материјал : Дрво Изработени од материјал за долго време и издржливи употреба.Практична за користење да�

Материјал : Туш Полица е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е анти ' рѓа, издржлив и може да имаат долг

【Дебели квалитет Бања Торба】KPX туш торба направен од висок квалитет на тешки и разноврсна мрежа.Туш ко�

Светлината и издржливи : направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, водоотпорен, ' рѓа и корози�

Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење ✔Домаќинство Storage It може

Направен од супер силен ПВЦ мрежа,може да се користи за многу долго време.Може да се закачи за туш завеса

Спецификација : Материјал : ПП.Складирање организатор е широко се користат во кујна, бања, дневна соба, и

Ова е добар спаси помош ♥Зошто го избере нашиот products High Квалитет : ABSBearing капацитет : 10kg Installation метод : вшм

Станува збор 2 пакет туш caddies ,еден е smallelr ,еден е поголем.Тие може да носат 40lbs оптоварување.Само да ги куп

Scroll