Обновено
Kipp Индексирање Клипот, 2-23/64 L, Knob Стил, (Пакување од 5) (K0338.11206)

Kipp Индексирање Клипот, 2-23/64 L, Knob Стил, (Пакување од 5) (K0338.11206)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 6900.00

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15/16".Тема Големина : M12x1.5. Пролет Клипот, Нишка Големина M12x1.5, Нишка Должина 17.00 мм, Клипот Проекција 6.00 мм, од Нерѓосувачки Челик, Монтажа Тип на Навој, Целокупната Должина 51.70 mm Specifications : Барел Висина : 0.66"Материјал : не' Рѓосувачки Steel Style : Knob Grip Должина : 15/16"Нишка Големина : M12x1.5 Barrel Кол. : 43/64"Заврши : Unfinished Length : 2-23/64"Совет Должина : 0.236"Објект : Пролет Plunger Knob Тип : Повлечете Knob Tip Кол. : 0.23"Pin Кол. : 15/64"Клипот Кол. : 6.00 mm Overall Должина : 51.70 mm Plunger Проекција : 6.00 mm Initial Носот Сила : 6 NThread-Елемент за Заклучување се Вклучени : No Plunger Ширина : 14.00 mm Thread Должина : 17.00 mm Plunger Крај : Светла (Соголени)Со Заклучување на Клипот : No Handle Материјал : Thermoplastic Thread Теренот : 1.50 mm Final Носот Сила : 14 NHandle Боја : Црна Gray Standards : Ro HSRetractable : Yes Body Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Handle Тип : Knob Plunger Материјал : не' Рѓосувачки Челик.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

18 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 5x20mm стакло осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Нашата Среќа Гаранција Ако сте незадоволни од било која причина со нашата кожа ознака смена влошки, кон

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Овој пропелер е погодна за чување облека, крпи, копчиња и други мали предмети, на состанокот на вашата ра

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕКРАН З

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за ме�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

Scroll