Обновено
FYZBXTS Фото Светлина Студио Мека Кутии Преносни Свитлива Dimmable Фотографија Табела Снимање Шатори Комплет со 3Pcs Позадина Одбор (Боја : Црна, Големина : 65x65cm)

FYZBXTS Фото Светлина Студио Мека Кутии Преносни Свитлива Dimmable Фотографија Табела Снимање Шатори Комплет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 20558.16

Постигнат професионална фотографија слики со релативно ниски трошоци.Тоа е лесен за инсталација и лесен за носење,тоа е најдобар избор за вас.Таму е малку switch, можете далечински управувач со безжичниот Далечински управувач.Изградбата е доста солиден и тешки.Висока излезна вграден LED светло одбор за фотографија,сребро рефлексивни внатрешни работи на шатор се минимизира сенки, во комбинација со 3 бои и позадини, земете голема фотографија со камерата или smartphone.Изградбата е доста солиден и тешки.Можете да ги користите светлина кутија од 3 агли (горе и напред).Можете да ги користите светлина кутија од 3 агли (горе и напред).Постигнат професионална фотографија слики со релативно ниски трошоци.Тоа е многу практично да работат на тоа.На оваа фотографија светлина кутија ќе им служи на вашиот needs The Led диоди понуди задоволително 5500 K температура рамнотежа со Боја Рендерирање Индекс (CRI) да се задржи на бои во согласност со секој пука.Specifications Material : Најлон Cloth Outer Школка во Боја : Black Inner Школка во Боја : Glittered silver Tent Големина : 45x45cm , 65x65cm , 80x80cm Package content1* Едно парче виткање shed1*Моќ Adapter5*ПВЦ Позадина Одбор(Црна, Бела, Сива, Зелена,Црвена).Висока излезна вграден LED светло одбор за фотографија,сребро рефлексивни внатрешни работи на шатор се минимизира сенки, во комбинација со 3 бои и позадини, земете голема фотографија со камерата или smartphone.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

★Спецификации : Гумени шатор 8.2 * 8.2 * 8.2 ft ( L * W * H).Гумени фото кабина куќиште 2 врати 6.5 * 2.5 ft (H * W) со секој вн

4 потекло(црна, бела, сина, зелена) вклучени се и нерефлективен кои се исполнат различни снимање потреби.5

Шатор светла со акумулатори, подолго траење, dimmable, водоотпорна.Генералот 1 Кампување Шатор Светлина : до�

✅【 Прилагодлива Температура на Бојата пука самоуверено и без никаков напор или од главата на агол или �

Фотографијата светлина кутија е дизајниран за мали предмети на фотографија ентузијасти, crafters, уметници

Scroll