Обновено
KFidFran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Решетката за Бесење Растенија Садови и Тави Филџани Кафе Прибор(8p

KFidFran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Решетката

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1742.40

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Решетката за Бесење Растенија Садови и Тави Филџани Кафе Utensils Made од Нерѓосувачки Челик, Z облик Куки, здрав и трае долго време, за слободното или замена, може да висат предмети без страв од нив паѓаат.ПАКЕТ Ширина на отворање : 20mm/0.Спецификација : Име На Производ : Z Форма Hook Material : Нерѓосувачки Steel Notes : 1.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Одлична за организација во кујната, плакар, бања, спална соба, Плакарот Полица, простор за складирање, гаража, канцеларија, Совршен за бесење садови, растенија, богатства, крпи и така натаму(VIELSEITIGE ANWENDUNG : Идеален für die Организација во Küche, Schrank, Лоши, Schlafzimmer, Schrankregal, Abstellraum, Гаража, Büro, perfekt zum Aufhängen фон Töpfen, Pflanzen, Schätzen, Handtüchern usw.Mit Hilfe dieses Дизајни wird Ihre Küche sauberer und aufgeräumter.Еин Ende passt стомакот und фест auf die Gestelle; und das andere Ende ist стомакот zum Halten фон Gegenständen.Постојат unpainted во висат дел, се должи на s-кука во облик на обоен во бесење.Умре Haken können überall verwendet werden, einschließlich auf Kleiderbügeln.Овие Z куките се дизајнирани за да ги исполни поинаква ситуација и потреби,што се користи широко за кујна, бања, спална соба Плакарот за Статистика и Градина.Задржи вашата кујна во ред со овие комунални куки, ќе најдете време ќе бидат зачувани и да се готвење е повеќе интересен!Погоден за прибор, лажици, тави, садови, кафе чаши, садови, перници, крпи, растенија, градинарство алатки, облека и така натаму.МАТЕРИЈАЛ и на другиот крај е добро да се одржи на предмети На куки може да се користи насекаде, вклучително и на закачалки, pegboards или ленти од дрво.(PERFEKT FÜR DIE HAUSORGANISATION : Умира ist das beste Дизајн дер Z-förmigen Haken zum Aufhängen фон Töpfen, Pfannen, Spateln, Kaffeetassen, Küchenutensilien usw.

Повеќе детали

Product Name:
Z Shape Hook
Material:
Stainless Steel
Notes:
1. Variability of 1-2mm is possible due to the measurement process. :
2. Due to the shooting and screen setting difference, the color of the item may be slightly different from the pictures :
Description in German :
8pcs Z-förmige Haken Edelstahl Überzug Kleiderbügel Halter Küche Badezimmer Schrank Regal zum Aufhängen von Pflanzen Töpfe und Pfannen Kaffeetassen Utensilien :
PAKET u0026 GRÖSSE:
Paket enthalten 8 Stück Z-förmige Haken, Gesamtgröße
MATERIAL u0026 STILVOLL:
Diese Z-förmigen Haken bestehen aus Edelstahl, plattierende Oberfläche ohne Grate, Sie müssen sich keine Sorgen machen, Ihre Hand zu verletzen. Entwickelt, um robust, hochfest und langlebig zu sein.
EINFACH ZU INSTALLIEREN:
Kein Ankleben oder Verwenden von Schrauben und Nägeln erforderlich. Ein Ende passt gut und fest auf die Gestelle; und das andere Ende ist gut zum Halten von Gegenständen. Die Haken können überall verwendet werden, einschließlich auf Kleiderbügeln

Слични производи во категоријата

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕКРАН З

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

ФОЛИЈА ЅВЕЗДА ДИЗАЈН : Сет вклучува 50 пакет коктел салфетки со сребрена и златна фолија ѕвезди дизајн.ДЕ

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми...

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

Scroll