Обновено
VavoPaw морско свинче Руно Кафез Облоги, Пет Пишам Подлога, Перат Обновливи Против Пролизгување Leakproof морско свинче Пишам Постелнина Подлога за Мали Животни Зајакот Chi

VavoPaw морско свинче Руно Кафез Облоги, Пет Пишам Подлога, Перат Обновливи Против Пролизгување Leakproof морско

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 285.36

【4-Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4-слој структура : ①Breathable Памук Ткаенини : Hydroscopic,брзо се исуши; ②Thickened Супер Абсорбента Памук : забрзуваат апсорпција; ③Waterproof Мембрана : Код вода,избегнувајте успеваат; ④Polyester Гума Печ : Не се лизга. 【Не се Лизга на Дното】 : Анти-лизга честички се распоредени на дното на пишам подлога за подобрување пропадна отпор.Слободен да се кандидира и скок, нема да се плашиме од рампа лизгачки и вкусовите. 【Машина Перат & Обновливи】 : Нашите миленичиња пишам подлога е машина перат и еднократно за да се избегне непријатен мирис предизвикан од наредат до расположливиот урина влошки во собата.Препорачливо е да се користи перење торба и нежна режим машина за миење, да се чува далеку од остри објекти за да се избегне пожар предизвикан од puncturing ова домашно милениче пишам подлога. 【Им даде на Сите-Ден Удобност】 : Мрежа површина, супер меки, кожни-friendly и дише ткаенина им даде на вашето домашно милениче сите-ден удобност.Она што е уште поважно, на ткаенина силно ја апсорбира урината и чудна миризба, и тоа е се исти со парична казна seaming и понатаму да се избегне какво истекување, да го одбие влажни подови и чудно мириса, се создаде удобно и здрава домашна средина. 【Совршена Големина, Широко се Користи】 : големината на домашно милениче пишам подлога е 23.6x35.4inch/60x90cm, кој е совршен за различни морско свинче кафези, или други мали миленичиња како chinchillas, зајаци и хрчаци.Право големина може да се користи indooors и на отворено, како што садови душеци, пет гнездо душеци, пет кафез душеци, теписи и столче душеци.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

На Jetsons Cosmo SPACELY Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува студио печат и ГРБОТ.Сплетен до 11" x 14

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Побезбедно и побрзо отколку ножици за лесно, чисто, директно намалувања.Одлично за отворање на многу тр�

Тогаш ние сме ги донесе назад и се користи заштитен процеси за да го добиете максимумот од секоја капка.�

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Вистински ОЕМ замена дел.Cadco обезбедува сигурен храна услуга за домаќинство, вклучувајќи и печки, griddles, p

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

Микрофибер.Увезени 1 Рамен Лист (102" x 105") 1 Опремени Лист (78" x 80") и 2 Стандард навлаки (20" x 40")...

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Scroll