Обновено
Kipp Ѕвезда Зафат Knob L Стил, 3/8-16 Надворешен Навој, 0.78L, (Пакет 10) (K0155.4A4X20)

Kipp Ѕвезда Зафат Knob L Стил, 3/8-16 Надворешен Навој, 0.78L, (Пакет 10) (K0155.4A4X20)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1728.00

Дијаметар : 40mm.Тема Големина : 3/8"-16. Вкупна Должина : 1.77 во.Крај : Хром позлатен.Тип : Надворешен Навој.Рака Knob, Надворешни Конци, Се Справи Со Тип Ѕвезда, Челик, Термопластични, Нишка Големина 3/8 Во.-16, Завртка Должина 20.00 мм, База Кол. 18.00 мм, Нишка Стандард unc завршетоци со, Рачка Кол. 40.00 мм, вкупна Висина 25.00 мм, Боја Black Specifications : Дијаметар : 40mm Thread Големина : 3/8"-16 Overall Должина : 1.77 in Finish : Хром plated Type : Надворешни Thread Height : 25mm Knob Тип : Star Grip Base Кол. (Во.) : 18mm Screw Должина : 20.00 mm Tap Type (In.) : -Стандарди : Ro HSColor : Black Includes : -Материјал : Thermoplastic Fits Рака На Воланот Кол. (Во.) : -Објектот : Рака Knob Style : LOverall Висина : 25.00 mm Thread Тип : UNCHandle Материјали : Челик, Thermoplastic Handle Кол. : 40.00 mm Thread Стандард : UNCBase Кол. : 18.00 mm Handle Тип : Ѕвезда.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Име На Производ : Clamping Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 25мм / 1";Конец Должина : 45mm / 1.8".Навој Дијамета�

Knob Тип : Star Зафат.Предмет : Рака Knob.Крај : Хром позлатен.Допрете Го Видот (Во.) : .Се Вклопува Рака На Воланот

Тема големина : M6; Глава дијаметар : 32милиметри.Изработен од пластика и месинг, не само здрав за употреба,

Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 5pcs x Стегање Knob.Име на производ : Стегање Knob; Тежина : 18

【Димензија】глава дијаметар е приближно : 40mm / 1.57";Завртка должина : 15mm / 0.59" 【Карактеристики на производ�

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни антистареењето способност.За

Глава Дијаметар : 50mm / 2"; Тежина : 110g.Име На Производ : Стегање Knob; Главен Материјал : Пластика, Метал.Пакет �

Име На Производ : Стегање Knob;Тип : Завртка За.Глава Дијаметар : 50mm / 2";Конец Кол : M10mm / 0.4".Вкупна Висина : 30мм

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр�

Навој Дијаметар : M5; Конец Должина : 15mm / 0.59".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

Тип : Надворешен Навој.Стандарди : Ro HS.Вкупна Должина : 2.83 во.База Кол (Во.) : 22mm.Тема Големина : 3 / 8"16 Рака Knob,

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни антистареењето способност.За

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : затегнувањето завртка усвојува стандард M6 навој, темата должина е 10мм, на завртка

Тежина : 136g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : 14 Pcs x Стегање K

Материјал : бела / Жолта цинк позлата / PP.Спецификации : M6 М8 Спецификации : На пример : М830 Навој дијаметар

Главен Материјал : Метал, Пластика; Пакет Содржина : 1 x Bakelite Knob.Име на производ : Bakelite Knob; Тежина : 16g.Главна�

Изборот на home safety.Прицврстување, заклучување, прилагодување ефект.Технологијата е шприц, површината се

【Материјал】Направен од висок квалитет на алуминиум, и површината е завршена со силата слој и blackening за �

Scroll