Обновено
Деца Фиока Копчиња Повлекува Фокс Животинско Рачки за Расадник Салон Шкафот Гардероба Кабинет Кујна Тема Копчиња, Пакување од 4 1.37 во

Деца Фиока Копчиња Повлекува Фокс Животинско Рачки за Расадник Салон Шкафот Гардероба Кабинет Кујна Тема Копчиња,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 347.76

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.Постојат, исто така исклучителна кутија за пакување. 3 D визуелни ефекти : едноставен и елегантен модел, уникатен стил, ги красат вашата соба.Погоден за голем број на мебел, како што кујната кабинети, бања кабинет, детска' соба фиока девојки салон, шкафот гардероба и така натаму.Рачно изработени, тоа е дефинитивно многу внимателен и уникатен производ, и добредојдени да ни ги испратите вашите омилени слики за да ги прилагодите на вашите сопствени уникатен knob.Достапни во различни бои и стилови за да комплимент вашиот украси.Се справи со големина : 1.37 инчи во дијаметар, 1.1 инчи во висина, (3.5 x 2.8 cm)други Додатоци : 28mm и 35mm нерѓосувачки челик завртки со различни должини + подлошки + исклучителна пакување box Material : ABS, кристално glass Uses : многу практични на мебел и декорација, погоден за домаќинство кабинети, гардероби, фиоки, кабинети, ѓубре лименки, dressers, бања кабинети, градинки, училишта, градинки итн.Јасно Дизајн : многу убава, стилски и привлечни, тоа може да ги красат домот соби.Разни слатки цртан филм дизајни се исто така на повеќето специјални подароци за децата.На прецизно направена детали донесе доживотно убавина и цврстина.Добредојдовте да ни испраќате слики за да го прилагодите вашиот уникатен фиока knob.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

◆Knob материјал : висококвалитетна ABS+стакло површина, од не ' рѓосувачки челични навртки ◆Количина : 4 кри

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

1 Мали и исклучителна : Големина : 3.2 x 3.0 x 1.7 cm / 1.26 x 1.18x0.66in .Додатоци : 4 долго завртки и 4 кратки шрафови.Пост�

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

На копчиња се изработени од АБС, површината е мат и мазна, копчиња се мали и компактни, ретки и модерен, н�

Вклучува : 4 x фиока копчиња, 4 x долго завртки, 4 x кратки шрафови (нерѓосувачки челик), завртки големина : 1.1x

Површината на копчиња се кристално стакло, како и за печатење е инкрустирани под кристално стакло, што и

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

Можете да изберете соодветна должина според дебелината на мебел.Можете Да Изберете Соодветна Knob Да Се С

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

Тоа исто така може да се користи за да ги красат кујна, бања, дневна соба, студија, дом и канцеларија.Ваше�

На копчиња се изработени од АБС, површината е мат и мазна, копчиња се мали и компактни, ретки и модерен, н�

1 Мали и исклучителна : Големина : 3.2 x 3.0 x 1.7 cm / 1.26 x 1.18x0.66in .Додатоци : 4 долго завртки и 4 кратки шрафови.Пост�

1 Мали и исклучителна : Големина : 3.2 x 3.0 x 1.7 cm / 1.26 x 1.18x0.66in .Додатоци : 4 долго завртки и 4 кратки шрафови.Пост�

На шрафовите се направени на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да ' рѓа и е издржлив.37 во (35mm) соодветно

4 копчиња во пакет, Метал орев, две должини од нерѓосувачки челик завртки, силна и лесно да се инсталира.П

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Вие и вашето дете ќе љубов нивната специјалност и да ужи�

Scroll