Обновено
Rcsinway Мрзливи Сузан Плочата Организатор со Рачка Против Пролизгување Кујна простор за Бања Кабинет Кујна Мирудии Козметички Зачин Печење(Големина:S,Боја:Сина)

Rcsinway Мрзливи Сузан Плочата Организатор со Рачка Против Пролизгување Кујна простор за Бања Кабинет Кујна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 544.80

Против пролизгување Дизајн : Дното усвоен не се лизга силикони дизајн.Анти-лизга перформанси се одлични, Кога го ротирате тоа, ќе donapos;т мора да се грижите дали предмети во складирање кутија ќе се лизга надвор.Smart Складирање : да Заштедите многу countertop простор.Дали куќата е голема или мала, уредни и уредна соба секогаш може да ви донесе добро расположение. 360 Степени Ротирачки : Тоа може да ротира 360 степени лесно.Можете да стигнат до својата предмети лесно со нив каде и нејзината става, правење на вашиот простор tidier и neater.Мулти-Функционални : Тие се одлични организатори и може да биде кутии за складирање, како и за вашиот грицки, овошје, лименки, шишиња, зачини, храна и повеќе.Тие исто така може да биде услуга послужавник за вашата вечера, ручек, канцеларија попладне чај или партии и така натаму.Лесен и Безбеден Дизајн : Постојат два ракувачи на двете страни ви овозможи да се преселат на мрзливи сузан да се насекаде лесно.На внатрешната површина е не се лизга мат и на дното доби не се лизга подлога, како така, тоа ќе го одржи вашиот објекти остане така.Опис : .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Товарот до 30kgr.Она што треба да го забележи?Редовно користат масло за подмачкување на тркалање лежишта в

Целосна 360° на ротација, 10мм / 0.Без разлика дали се на издржување на семејствотостил празници или како це

Спецификации : име на Производ : Мултифункционален ротирачки складирање кутија пакувањето на Производо

●При изборот на големината на плочата, ве молиме мерка на десктоп големина прво.Повеќе избори : Постоја�

Лесен за одржување и чистење ★ Дното на калено двојно стакло плочата е направен од алуминиум легура дво

Редовно користат масло за подмачкување на тркалање лежишта врз основа на употреба.8 инчен дијаметар, 15mm

Кога ротирачки лента е ставен на десктоп, 3040cm на просторот треба да се резервира на страната на десктоп..

Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде задово�

Chất lượng chong : 100+ Hạt giống Cúc Сузан.Hạt giống Hoa Cúc Сузан сено còn được gọi là Hạt giống Hoa Cúc Сузан.Khu vực trồng : Vùng cứ

МРЗЛИВИ СУЗАН ПЛОЧАТА – Користете Мрзливи Сузан Плочата за маси, провизии, кујната countertop, кабинети, зач�

5 x 5 инчи (L x W x H).Овој Пакет Содржи : еден Мултифункционален rotatable мрзливи сузан е совршен за организирање

Практично складирање на плочата може да се користи во различни места за задржување на зачин, леќата, сос

Пакет Содржина : 1 x Мрзливи Сузан Плочата Имајќи.Главната Боја : Сребро Тон; Материјали : Челик; Крај : Zine П

Тркалезна форма, 3 различни дијаметри(5.Тоа е погоден за користење со обновлив полиците во агол кабинети,

При изборот на големината, да се измери големината на масата ◆ 120 cm тркалезна маса (7080 см стакло плочата)

ЛЕСЕН ПРИСТАП ДО КУЈНА ПРЕДМЕТИ : Лесно да пристапите до лонци, тави, садови, кујнски gadgets, и храна со овој

Стакло, експлозијадоказ,Висока температура отпор, корозијаотпорни, лесен за чистење.Свиткани рабови, з�

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви обезбедиме со висок к

☺ Ќе не нула табела врвот : Пет мека нозе подлога заштита на трпезариска маса од гребнатини.Флексибилни

ПРЕДМЕТ : Плочата кујна организатор Овој мултифункционален Мрзливи Сузан со 360°ротирачки складирање р�

▶Природни мермер круг вечера плоча, силна и стабилна, елегантен дизајн погодна за вашиот модерен дом де

【MUTIFUNCTIONAL СКЛАДИРАЊЕ ОРГАНИЗАТОР】Punctuate вашиот шкафот или кујната countertop со мрзливи сузан на кој можете �

Planked манго дрво Мрзливи Сузан карактеристики печатени расположение површината.Големина : 16.5 инчи дијам�

Scroll