Обновено
JIAGOA 3 Ниво Комунални Количка за Складирање Shelving Rack Единица,Количка за Тешки Складирање Количка Единица со Тркала,Организаторот на Полиците Возен Количка за Кујна Б

JIAGOA 3 Ниво Комунални Количка за Складирање Shelving Rack Единица,Количка за Тешки Складирање Количка Единица

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 883.20

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Материјал : јаглероден челик Боја : црна, бела Број на подови : 3 подови Големина : 89 X34 X72 CM Известување : Поради brightness/contrast прилагодување на осветлување и екранот, боја помеѓу фото и вистински производ може да биде малку поинаков.Секогаш се чувствувате дека кујната и дневната соба се премногу мали за да ги собере работите?Тогаш ви треба добар помошник-складирање количка.Кутија : 1*Количка за складирање количка.Виткање 3-слој мобилни складирање количка за Складирање полици се погодна за внатрешна и надворешна употреба, како што се кујни, бањи, спални, детски соби, дневни соби, перење соби, салони за коса, уметност studios, канцеларии итн.Метална рамка и триаголен структура направи полица единица имаат подобар носивоста и стабилноста.Тоа може да се користи по инсталирањето на универзална тркала.Движечкиот тркала дизајн им овозможува на количка да биде лесно да се пресели или запрен низ куќата.[Материјал] : рамките на виткање складирање количка се направени од издржлив јаглероден челик, висок квалитет на боја, силен и ' рѓа-доказ. [Виткање дизајн] : 3-слој свитлива возен полица, кој може да се отвори и да се здипли во рок од неколку секунди.Направи вашата соба уредната веднаш. [Мултифункционален] : метал полица единица може да се користи скоро секаде, како што кујна, бања, спална соба, детска соба, дневна соба, перална, коса салон, ликовно студио, канцеларија, итн.

Повеќе детали

Material:
carbon steel
Color:
black, white
Number of floors:
3 floors
Size:
89X34X72CM
Notice:
Due to the brightness/contrast settings of the lighting and the display, the color between the photo and the actual product may be slightly different. :
1*Foldable storage trolley :

Слични производи во категоријата

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Овој пропелер е погодна за чување облека, крпи, копчиња и други мали предмети, на состанокот на вашата ра

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Ова лого е separable па тоа месеци полесно отколку nonseparable лежишта, бидејќи нејзините компоненти може да се и�

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Име На Производ : Завртка Тип Осигурач Линк; Модел Бр : RL160 Номинална Напон : AC 380 V; Номинална Струја : 50 A.Ма�

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

75 инчен страници се одржи многу големина фотографии вклучувајќи 2.Албумот е голем 11.На завртката пост об

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

Scroll