Обновено
Canon EOS Бунтовнички T8i dslr фото Камера со 18-55мм Леќа (3924C002) + 4K Монитор + Pro Микрофон + Pro Слушалки + 2 x 64GB Мемориската Картичка + Боја Филтер за Полнење + Случај + Филтер за По?

Canon EOS Бунтовнички T8i dslr фото Камера со 18-55мм Леќа (3924C002) + 4K Монитор + Pro Микрофон + Pro Слушалки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 714.96

Дизајниран за прв пат стрелците, но способен доволно за напредна обработка на слика задачи, Canon EOS Бунтовнички T8i е разноврсна со dslr фото добро заоблени фото и видео способности.1 ПРАТЕНИК APS-C CMOS Сензор - DIGIC 8 Слика Процесор - 3.04 м-dot LCD екран осетлив на допир, кој користи ротирачки-агол дизајн да се овозможи полесно се гледаат од високо, ниско, па дури и пред се соочуваат со агли.Одликувајќи се со 24.Пакетот Вклучува : 1 x Canon EOS Бунтовнички T8i dslr фото Камера со 18-55мм Леќа, 1 x Lilliput A7 S 7" Full HD Монитор, 1 x Возеле Video Mic ОДИ Камера-Планината Пушка Микрофон, 1 x Sony MDR-7506 Hreadphones, 2 x San Disk 64 GB Екстремни ПРО Cmemory Картичка, 1 x 58mm Дипломирал Боја Филтер Комплет, 1 x Камера Торба, 1 x 58mm 3 Парче Филтер Комплет, 1 x Corel Photo Софтвер Со Photo Mirage, After Shot, Сликар Essentials, Paint Shop Про и Видео Студио, 3 x LPE17 Батеријата 1 x Брз Полнач За LPE17 и повеќе.1 ПРАТЕНИК APS-C-format CMOS сензор и DIGIC 8 слика процесор, висока резолуција на фотографии и UHD 4 K видео снимка се поддржани, заедно со широк ISO 100-25600 чувствителност опсег за да одговараат на работа во различни услови на осветлување.Кога снимање фотографии со користење на оптички пронаоѓачот на изглед, на 45-точка сите крст-тип фаза-detection систем се користи за брзо и прецизно фокусирање, во различни снимање сценарија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6 III Леќа 420800mm Telephoto Леќа Додатоци : Canon ЛПE17 Батеријата и Канон LCE17 Полначот ТПланината Адаптер за 420800mm Леќ

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

10.2мегапикселна резолуција за големи, фото квалитет отпечатоци 3x оптички зум; 2,5инчен Интелигентни LCD ек�

●Image снимање стабилност : Кога ќе се прави отворено спортови, како велосипедизам или маратон, тоа може е�

Врвен квалитет на слика : широк Nikon Z планината, големи 20.9 ПРАТЕНИК DXformat (APSC) CMOS сензор, и брзо EXPEED 6 слика п�

Поддршка фото снимање на видео снимање и репродукција, Изграденаво литиум полимер батерија 1000m AH, и долг

24 1 Мегапикселна CMOS (APSC) сензор со е 1006400 (H : 12800).Вграден WiFi и NFC технологија 9Точка AF систем и ПИ Серво БОЛЕС

Апликацијата сценарија : outdoor спортови, воздушна фотографија, велосипедизам, сурфање, mountaineering, пливање, �

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

На HXRMC88, има една Sony Мулти Интерфејс (MI) Чевли која овозможува прилог на заштитен додатоци, како што се св�

EOS 2000 D / Бунтовнички T7 DSLRCamera Тело (Меѓународна Верзија ) 24.1 ПРАТЕНИК APSC CMOS Сензор, DIGIC 4+ Слика Процесор, 3.0"

На 2, 4 и 6 се запре филтри се дизајнирани за филтрирање и оптички и ИНФРАЦРВЕНИТЕ бранови должини рамноме

Овој Канон Камера Пакет доаѓа со во кутија Производителот Обезбеден Прибор и Една Година Продавачот Га�

2x San Disk 32 GB SDHC Мемориска Картичка Класа10) + Vivitar Продолжен Живот Замена на Батеријата (ЛПE17) + Сина Пиксели 0.

Nikon САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна САД Nikon Гаранција.Nikon D500 20.9 MP CMOS DX Формат на Дигитален SLR Камера со 4 K Ви

NIKON САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна NIKON САД ГАРАНЦИЈА 4 K Ултра HD cinematic видео снимка во одлична целосна рам

Dslr фотоквалитет во околу половина од големината и тежината.Mac OS и i Movie се заштитни знаци на Apple Компјутер�

【3"LCD ЕКРАН】Дигитална Камера Со 3во LCD HD екран, тоа ви обезбедува со јасни слики, што е погодно за составо�

Подобрена 61точка Висока Густина Ретикуларниот БОЛЕСТ furthers камерата е брзина, со следење и заклучување �

Храна одделение АБС материјал, круг и нема агол агол форма дизајниран, со прекрасна форма против пролиз�

Scroll