Обновено
Шарени Слон Туш Завеси Бела Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса 55x72 во

Шарени Слон Туш Завеси Бела Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Трајни Водоотпорен Бања Туш Завеса 55x72 во

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Тоа Е Направен Од Високо-Квалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Мека.Водоотпорен,Ефикасно И Брзо Сушење, Висока Температура Отпор, Непроѕирни, Заштита На Приватноста; Метални Buttonhole Дизајн Го Прави Туш Завеса Кука Се Повлече По Волја Да Се Продолжи Работниот Век На Туш Завеса.Пондериран Доведе Жица, Windproof, Заклучени Температура.Тоа Е Совршен Подарок За Вашите Роднини И Пријатели На Разни Фестивали.Нерѓосувачки Челик Дупки И Куки Да Може Лесно Да Се Откажам.Интересни Модели Се Создаде Опуштена Атмосфера За Вашиот Тоалет.Поради Различни Брендови На Набљудувачите, Вистинските Бои Можеби Малку Поинаква Од Слики.Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Ни E-Mail Прв Пат.Совршена Декорација : Туш Завеса Ви Овозможува Да Уживате Во Свежа И Чиста Животна Средина Секој Пат Кога Ќе Бања.Нашите Туш Завесата Може Совршено Да Ги Красат Вашата Бања.Тоа Е Модерен И Убав Подарок За Вашите Роднини И Пријатели.Висок-Квалитет : Тој Е Направен Од 100% Полиестер Влакна, Со Добра Навремено Отпор И Обликот На Задржување, Висока Јачина И Еластична Обновување.Тоа Е Издржлив, Навремено Отпорни И Водоотпорен.Животна Средина-Пријателски : Ние Користиме Високо Квалитетни Еко-Пријателски Мастило За Дигитално Печатење.Обезбедување На Безбедна И Здрава Средина За Вас И Вашето Семејство.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

МАТЕРИЈАЛ Тоа е лесна ткаенина туш завеса,Не чуден мирис.Не штети на луѓето.Машина перат.ГОЛЕМИНА 72" x 72"

ГОЛЕМИНА : 72 ИНЧИ ДОЛГО x 72 ИНЧИ ШИРОК; Направен од висококвалитет на полиестер ткаенини; Брзо сушење, Жив

Полиестер.Материјал : 100% Полиестер.Водоотпорен материјал, еколошки.Големина : 66" x 72"Инчи.Тоа има 12 инчи г�

Полиестер.Од една страна се печати, со користење на топлина боја сублимација техника, долготрајни ефект

100% Памук.Лесно се грижи 100% памук ткаенини; машина перат.Мерки 72" W x 72" L; виси убаво.Креативен дизајн; созда

Еколошки со мека рака се чувствуваат.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење мет�

100% Полиестер.Карактеристики На Производот : .Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотп�

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

Полиестер.Завеса Големина : 69" широк x 70" долго, Погоден за господар, бања, гостин тоалет, детска бања, Дома

100% Полиестер.Направен во САД и се Увезени 100% ткаени полиестер со испечатени пред.Buttonhole отвори (туш завес

100% Полиестер.ДРЖИ ВОДА ВНАТРЕ НОВИ смола за премачкување технологија држи вода слајд исклучување на 96и

Полиестер.Увезени ⚓ Полиестер,Водоотпорен,Предиво Обоена.Машина За Миење ⚓ Врвот на Туш Завеса е 12 buttonh

Декоративни Туш Завеса Завеса за Бања Када Добар и Здрав материјал Нашите туш завеса е направен од сигу�

Полиестер.Материјал : Полиестер.Држави : Грузија.Боја : Сина, Црвена, Сива, Златен.Се создаде жив тропски �

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод�

Произведено во САД 12 копчето дупки за кука поставеност.Место чисти препорачува.Осветлуваат вашиот дом,

Висат да се исуши.Земете вашата бања décor да стилски ниво со одлична и голема допир на елеганција на ваша�

100% Полиестер ☆ 100% ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ : Туш завеси се изработуваат од стручно избрани и темелно тестиран

100% Полиестер.Тип на производ : ЗАВЕСА.Пакет должина : 5.0 cm.Пакет ширина : 24.5 cm.Пакет висина : 28.1 cm.На Avanti Наш�

Сина Градина Блаженство Hummingbird Туш Завеса Со Шарени Цвеќиња Декоративни Пролет Бања Décor И Accent Description Bring

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

Полиестер.Туш Завеса Од 71x74 Сини Цвеќиња Куќа Полиестер.Стил : Куќа.Материјал : Полиестер.Модел : Флоралн

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол�

100% Полиестер.Оваа апстракт минималистички туш завеса погоден за создавање на специфичен фантазија шар�

Полиестер.Увезени.Производот Количина : 1 Компјутер, 12 Парчиња од Кука.Производ Материјал : Полиестер.Пр�

Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во ту�

Започнете со овие интересни и декоративни туш завеси и донесе себе сосема ново искуство.Ако сте љубител

√ Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во �

Полиестер.НИСКА ОДРЖУВАЊЕ : Ова туш завеса се противи creasing и намалената.Машина перат и може да се стави в

Scroll