Обновено
YFBHWYF Темна Боја Мека Ќебиња, Микрофибер Ќебиња, Погоден за Каучи, Софи, Кревети, Мека и Светлина Кадифен Удобност Ќебиња и Ќебиња за Години и Деца

YFBHWYF Темна Боја Мека Ќебиња, Микрофибер Ќебиња, Погоден за Каучи, Софи, Кревети, Мека и Светлина Кадифен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 971.28

Избегне директна греење.Не се намали, исчезнат или да падне после миење.Велур кожа е помеко, високо-квалитетни, удобно, топло, издржлив и лесен, погоден за сите сезони.Ова ќебе ќе ги надмине очекувањата на вие или примателот на подарок, со што крајната мекост и топлина.Вашето задоволство со дом секогаш ќе биде нашето најголемо признание.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Не користите кајгана. ❀ Погоден за секоја соба во куќата-спалната соба, гостинската соба, детската соба, одмор дома, дневна соба или земање на Р. ❀ Лесно да се грижи : Дури и по повеќе за перење циклуси и бескрајни употреба, боја нема да избледи, и на ткаенина не ќе pilling или испаѓање.Направени од највисок квалитет и издржливи дебели материјали.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Памук,Руно.Напредни материјали : силна, не ќе солза, мека и дише, да ги задржи вашиот коњ и удобно во текот

Руно 78 инчи.Портокал Plaid.Предизвикувач на среден губење на коњ ќебе има водоотпорен, дише, и издржливи 1200

ПРИЈАТНА : Cloudloft изолација пакети неверојатно висока топлина за губење на односот што го прави ова ќебе �

Избегне директна греење ❀ Реверзибилна и мултифункционален фрлање : многу погодна за внатрешна и надво

патување ❀ Погоден за секоја соба во куќатаспалната соба, гостинската соба, детската соба, одмор дома, д

Најлон 300g : Оваа тешка категорија одѕивот на гласачите ќебе овозможува супериорна топлина и заштита за �

Руно 82 инчи.Кралска Сина Црна 1200 Rip Запре одѕив на гласачите, Водоотпорен и ДИШЕ Denier крпа 400gms на Polyfill Изол

Основан од страна на Хари A Weaver во 1973 година како Fryburg Чевли Продавница, Weaver Кожа се зголеми од скромните �

Внатрешна ткаенина на килим е отпечатена со прав форма на кристал нарекува Турмалин.Турмалин ослободув

Производ перформанси : нема влага апсорпција.Велур кожа е помеко, висококвалитетни, удобно, топло, издрж

360g : Ова вратот и телото ќебе комбо нуди висока топлина за оние екстраладни зимски денови.Водоотпорен : Н

Екопријателски материјал.Сјај за подобрување на r Pet обвивка.Дискот пред затворање.Монтажни худ.Dual нога

Во тешка категорија : 400g поли пополни нуди максимална топлина и удобност на вашите коњ за време на ладни

Дали ви се оди на плажа, излети, паркови, семејство, патувања, спортските настани,openair фестивали, кампува�

72 инчи.Црна / Теал 1200 Rip Запре одѕив на гласачите, Водоотпорен и ДИШЕ Denier крпа 400gms на Polyfill Изолација.Рамо Gu

210 Denier Поли Поставата спречува триење и помага да се задржи на грб сјајна додека спречување на косата, ст

Scroll