Обновено
Beasyjoy за iPhone 13 Про Max Случај, Метал Водоотпорен Телефон Случај со Вграден Екран Заштитник, со Полно Тело, Заштитна Воена Одделение Shockproof Тешки Солиден Defender Покрие 6.7 И

Beasyjoy за iPhone 13 Про Max Случај, Метал Водоотпорен Телефон Случај со Вграден Екран Заштитник, со Полно

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функции. [IP68 Водоотпорен] IP68 стандард i Phone 13 про max водоотпорен случај со lanyard, потопна подводни до 10 ft длабоко за 2 Часа.Поддржува преземање на слики и видео записи подводни, совршен за отворено активност и секојдневна употреба. [Тешки Shockproof] i Phone 13 про max солиден случај е направен од премиум мека TPU и метална плоча.Сертифициран за да се исполнат Воените Одделение Капка Тест стандарди и да преживее капки до 6.6 нозе (2м). [Полно Тело за Заштита на] Вграден екран заштитник и воскресна камера заштита, целосно запечатени defender телефон случај го прави вашиот телефон snowproof, dustproof, shockproof и анти-нула. [Гаранција] Beasyjoy случај доаѓа со удобен живот гаранција, нашиот тим обезбедува 24*7 ден услуга на клиентите.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Карактеристики & Придобивки : 24 листови Вљубените моделот хартија во 12 различни дизајни, печатени со фес

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за ме�

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

Scroll