Обновено
Црна Кањонот Смрека & Лаванда Миризливи Морска Сол Бања Впие, 24 Мл Тегла

Црна Кањонот Смрека & Лаванда Миризливи Морска Сол Бања Впие, 24 Мл Тегла

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 523.20

Мирис : Смрека & Лаванда (Смрека, Лаванда, Орхидеи, Водни белешки и Freesia на Ветивер и Памук Цвет база).Ние додадете специјална мешавина на миризлива бања масла за нашите соли да помогне да ја напуштат вашата кожа свиленкаста мазна.Достапни во 1000 мирис опции.Состојки : Морска Сол, Минерално Масло, Соја Масло, Витамин Е, Масло Од Кокос, Мирис. 24 Мл Тегла.Мирис : Смрека & Лаванда (Смрека, Лаванда, Орхидеи, Водни белешки и Freesia на Ветивер и Памук Цвет база) .Над 1000 мириси кои се на располагање.Доаѓа во resealable тегла за да го заклучите од влага и да се зголеми рок на траење. 24 Мл Тегла.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Др Теал е Чиста Epsom Сол за да се олесни болки и болка од мускулни болки + Кокосово Масло да се заштити кожа

Нашиот Широк Роуз Бања Соли се најдобар начин да се дестрес, по долго ден.Се одликува со смирувачки сол с

Мирис : Ананас Нагоре Страна Надолу Торта (Sugared ананас и фунтата торта третираат капе со глазура).Ние дод�

Обновување + болка поддршка : Поддржува релаксација, чистење, здравје, и ослободување од постпартална бо

Гума Duckie Шампанско Бања Впие Epsom и Пацифик Морска Сол, Масло од Авокадо, Розова Грејпфрут, Етерично Масл�

Ароматични Хималаите Бања Сол 4 Големини 70+ Мириси за да изберете од !!Направени со 100% Чиста Етерични Ма�

Затворете ги очите и опуштете се во топла бања со нашите бања соли.Нашите вани соли се направени со Евро�

Користете др Теал е Ноќно Терапија за смирување на вашето тело и да се промовира подобра ноќен сон.Чиста

Продавач : Аура Cacia.Предмет : Аура Cacia Ароматерапијата Минерална Бања Смирување на Топлина 2.5 oz Случајот

МИРИС Пупки + Цути.Свежи и цветни со cedar, роза, ylang ylang, мошус и килибар.УРБАН НИРВАНА Креирајте некој бања

⚡Мртвото Море сол може да се ублажат алергиски реакции од страна на чистење и detoxifying.Понатамошно истраж

Вашата бања сол ослободува напнатоста и quenches сува кожа за подмладување на целото тело.Развивам Мускули�

ДА ГИ ЕЛИМИНИРА ТОКСИНИТЕ.СОСТОЈКИ : ESPOM СОЛЕНА МОРСКА СОЛ ХИМАЛАИТЕ СОЛ ,масло од лаванда и ylang ylang масло

Природна, Опуштена и Soothing Therapeutic Baths Cruelty Слободен Овој Производ Не се Тестирани на Animals NOW ќе може да се до

Затворете ги очите и опуштете се во топла бања со нашите бања соли.Нашите вани соли се направени со Евро�

Селото Природни Терапија Минерална Бања Впие 3Pack Комбо.Стресот и Напнатоста 20oz Тегла.Немирни Ноќи 20oz Те�

Едноставно впие за 20 минути да уживаат во крајната болка ослободување на болките во мускулите бања!Наши

Scroll