Обновено
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани BPA Free, Шарени Шема

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба.КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството.Вакуум Изолирани Шише за Вода *ЈАЧИНА : 17oz (500 ml) *ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде. *НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани *ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба. *КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството. *ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН на вистинска кожа покрие со висок квалитет на печатење технологија го прави вашиот шише различни.Тоа ќе биде одличен подарок идеја за вашиот и вашите пријатели.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно, ние ќе в�

【ДВОЕН ЅИД ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА】Уживате во Вашите Пијалаци Ладни или Топли.Под нормална температура, може

Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Вграденво не ' рѓосувачки че�

Греење бакарна жица цевка : Висока моќ на греење бакарна жица, тоа трае само 25 минути да се вари и греење �

За да се спречи протекување, се зацврсти на капакот насока на стрелките на часовникот кога купот е навал

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

Оваа прецизно дизајнирани уметнички дела е изработен со висок квалитет Ласерско Гравирање Машина за пр

Широк устата е лесно да се пополни, јадат од и чиста 【ВАКУУМ ВНАТРЕШНИОТ ДИЗАЈН】Ручек Сад за топла хран

Нерѓосувачки Челик Шише За Вода.Овој 17унца, двојно ѕидови од нерѓосувачки челик, шише за вода е добра за

ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА

Шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и д

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимо�

Вакуум првенство е тестиран и може да бидат постојано изолирани, за период до 24 часа, што ќе ви овозможи �

Силна и лесен вакуумизолирани пијалоци pod направени од 18 / 10 Нерѓосувачки Челик.Оваа колба го задржува т�

Scroll