Обновено
ANNKE 16CH 5MP Лајт Безбедносна Камера Систем со 3TB Хард Диск, H. 265+ 16Channel 1080P видео надзор DVR со 16PCS 1920TVL Надзор Камери, Ноќ Визија, Движење Откривање, Далечински Пристап

ANNKE 16CH 5MP Лајт Безбедносна Камера Систем со 3TB Хард Диск, H. 265+ 16Channel 1080P видео надзор DVR со

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 15599.76

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD/Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио Влез/Излез : 1/1 РКА Аналогни HD Снимање Резолуција : 5 MP Лајт/3 MP/1080p/720p/VGA/WD1/4 CIF/CIF @12 fps IPC Снимање Резолуција : До 6 MP IPC Репродукција Резолуција : До 6 MP Max Репродукција Канал : 16 канали HDD : 1 SATA Интерфејс HDD Капацитет : До 6 ТБ Капацитет Мрежен Интерфејс : RJ45 X1(10/100 M/1000 M) USB : USB 2.Уживаат во брзо live stream и долго време на снимање со .Сите Околу Сертификати & Обезбеди Стан – Секој уред, вклучувајќи го и DVR & камери, донесе тешки тестирање спроведено од страна на овластени организации, како УЛ, CE, FCC, HDMI, итн.IP66 Водоотпорен & Најдобри ABS Домување – камерата, со IP66 водоотпорен оценка, braves на harshest време & доловува јасно слики во исклучително топла/ладна клима.Кога има движење настани, секогаш ќе го добие во реално време стан турка и e-mail известувања со мали слики.Добијат 24/7 видео снимки не се водат за исчезнати дури и важен вториот време на вашето отсуство.6 мм Број на Инфра-Црвена Led диоди : 12 Ден и Ноќ Функција : Поддршка IR-НАМАЛУВАЊЕ на Оперативни Услови : -40 °C – 60 °C (-40°F – 140 °F) Она што се Вклучени? * 1× 5 MP Лајт Надзор DVR, 3 TB Хард Диск Вклучен * 5× Моќ Адаптери * 16× 1080 P Камери * 1× 5.Домување, направени од најдобрите ABS материјали, овозможува брза топлина дисипација & долг животен век без исчезнува.Ќе може да се изгради лесна надзор систем со различни безбедносни камера видови.0 X2 Камера Спец : Image Sensor : 2 MP CMOS Image Sensor Видео Резолуција : 1920*1080 Леќа : 3. 265+ Видео Формат – H. 265+ шифрирање го намалува датотека големини и ја снима на пропусен опсег во голема мера.265+ видео формат.16 CH 5 MP Лајт 5-во-1 DVR/1080 P HD Водоотпорна Камери – Уживајте во 1080 P кристално јасна слика денот или ноќта со камерата е автоматски IR-намалување на филтер; ноќно покрива до 80ft.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

СУПЕР ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ s винил е тенка и флексибилна, и одлична вискозност не ќе го попречат вашиот рам�

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

Нашата Среќа Гаранција Ако сте незадоволни од било која причина со нашата кожа ознака смена влошки, кон

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолта 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

50Count Коктел пијалаци, мезе или десерт големина салфетки, 3Ply, ГОЛЕМИНА : 4.9инчен кога укината.Вистинска ро�

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

MidiЦијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот 14 / 20 заеднички #1 Црево Конекција.Земј�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

Спецификации Детали 1 x дрвен нож.голема забава и едукативни играчка за вашето бебе момчиња и девојки.Ос�

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

Scroll