Обновено
Taajoo HandcraftedLove Птици Крпа Закачалка со Криви Рачка за Бања (6×0.5×9)

Taajoo HandcraftedLove Птици Крпа Закачалка со Криви Рачка за Бања (6×0.5×9)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 971.76

Оваа Дрвени Крпа Hanger се рачно изработени од страна на Индискиот Artitian.Овој производ е етнички резбани во Дрво. 1 Единица на Дрвени Крпа Закачалка доаѓа во 1 Кутија.Користете Сува или влажна Памучна Крпа за да се отстрани нечистотијата.Овој Производ не е перат.Додадете некои стил на вашата Бања или Кујна област со оваа прекрасна Крпа Држачот.Егзотични фузија на Форми & Уметност, рака-насликани со Madhubani мотиви, од страна на квалификувани Занаетчии, ова е совршен бања додаток за вашиот Прав Соба.Крпа полици се способни за многу повеќе од само држење на постелнина—тоа е време да ги споделите овие мулти-барањата од организаторите на бања, па тие може да ви помогне declutter секоја соба во куќата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Инсталација метод : слободен удирање со крпа род нерѓосувачки челик крпа рек тоалет тоалет една прачка �

Повеќенаменски Складирање Рек : Дојде со складирање оддел, кој може да се одржи мали дневни потреби,како

Одлична декорација за бања, бар, дом и хотел.Може да се користи за да се одржи крпи, toliet ролни хартија.Нап�

Нежно линии и топло бранеа никел се стилски и софистициран.75 инчи дебелина.Опис : Оваа ставка е кујна крп

Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси метал Крпа Рек Држач за Пропелер Полица.Бесплатни нок

[7 CM греење панел] : посилни сушење.Областа за контакт на крпи и облека е голем, и сушење е дури и повеќе, бе

ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Чувајте крпи во дождливите денови,секојдневно малување на пешкири, облека и

● Крпа потоплите : Држи крпи топли и свежи.Идеален за брзо и лесно сушење на крпи и бањарки во бањи, перал

5 метри височина скаластил ѕид рек совршен за чување на крпи, облека и ќебиња.Има четири 27инчен широк rungs

Функција : 1 【Висок Квалитет】целата е направена од високо квалитетни материјали, ќе не ' рѓа, можат да го

Дома бањата кујната кабинет вратата виси метал крпа рек одредување на рек закачалка решетката.Две куки

1.Миење текстил кука е направен од висок квалитет на ABS и ПВЦ материјал, кои се екопријателски, nontoxic, трај�

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Како функционална оркестарот, како и облека и крпа железнички закачалка, исто така, може да се користи к�

Совршен за организација и складирање на капути, облека, предмети, шалови, крпи, пет leashes, и повеќе ■БЕЗ ОШ

Изработен од квалитетен материјал, издржлив и практични.Идеално да се одржи сапун, крпа, сунѓер, шампон,

Shelving и складирање организатор ти дава многу за складирање опции како за нега на кожата производи или ко�

Пакет : 1 компјутер.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Производ Големина : Должина и ширина се за 5.12*7.48 инче�

Применливи Сцена : Идеален за Употреба во Купатило, Кујна, Перална, Патио, 1 Хотели и Бањи, Ќе Може да се Ка

На изглед дизајн е едноставен, практичен и разноврсна, која може добро се прилагодува на вашата соба сти

Материјал Направени од издржлив простор алуминиум, има висока заврши, мала тежина и не рѓа.Погоден за в�

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Scroll