Обновено
Изолирани Вода Jug за Патување - 1L Вакум Шише со Пластична Чаша - не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода за Пешачење Риболов

Изолирани Вода Jug за Патување - 1L Вакум Шише со Пластична Чаша - не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода за Пешачење

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 671.76

Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Примена : : 500ml пиење шише е совршен избор за канцеларија и надвор од спортот.Термички купот е погоден за трчање, пешачење, риболов, велосипедизам, патување, фитнес, на отворено, јога, медитација, салата, пешачење и било какви активности на отворено.Вграден-во не ' рѓосувачки челик ззп/капак ви овозможува да уживате во вашиот пијалок насекаде.Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.Широк отворот е идеален за брзо, лесно за пиење.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише устата на топлинска кригла е лесно да додадете коцки мраз, лимон и други плодови.Течење Доказ : Храна Одделение мирис силикони печат обезбеди термос колби устата е затворена и не ќе се истури вода.Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на печатење, заштита на животната средина и убавина.ИМАЈТЕ ПИЈАТ ЛАДНО или ЖЕШКО : ви Благодариме на двојно ѕидови вакуум на кафе термос изолирани од не ' рѓосувачки челик тело, Вашиот пијалоци ќе остане топла до 12 часа, или ладно, за период до 24 часа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Капакот служи за двојна цел од страна на, исто така, функционира како доделување боул.Резултатот е изола

Греење бакарна жица цевка : Висока моќ на греење бакарна жица, тоа трае само 25 минути да се вари и греење �

Тежината е 335g, тоа може да се сместат 500ml вода, околу 17 ОЗ.✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки

BPAFree, ние инженер нашите стилски шише за вода со користење на перформансите на хранаодделение од нерѓос�

По пополнување расипливи пијалоци како што се млеко, ве молиме да пијат и да се мијат што е можно поскоро

Она што удобен начин за вас да се најде тоа на прв поглед.На видлив првенство е погодна за вас, кои се бле�

Шишиња со вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална патна чаши и е и BPA и д

Материја тип на : Нерѓосувачки Челик; Бр.на парчиња : 1; Капацитет : 1000 ML; Боја : Сребро;.Изолација тип : Двое�

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

【 Материјал Опис 】304 од не ' рѓосувачки челик.ако имате било какви прашања,pls слободно пратете ми, ние тр�

Не се плаши од тропа во текот на шише, исто така се гарантира одржување на оригиналниот температура.Мате

Дојде и изберете! ! ! ★★★★★ ★ПОПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни �

Нашата убава шишиња со вода, исто така, направи големи подароци за жените и мажите.Функционален Стил : Ка

Овој пренослив спортски шише за вода телото е направено од Алуминиум,еколошки материјал.На алуминиумск

Шише на water Double Ѕид Вакум Шише за Вода BPA Free Stainless челик шише за вода останува ладна за 24 часа, топла за 12 ч�

ТЕРМОС вакуум изолација технологија за максимална температура на задржување, не се за употреба со топл�

ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ.Совршена големина, облик сода шише стил.БЕСПРЕКОРНА

Безбедно да се пие и на допир.5cm Топлинска отпорност на температура : 0°C~70°C Прекрасен подарок за вашите д

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК И СИЛИКОНСКИ СЛОЈ : Посебен слој овозможува да уживате во оригиналниот, вкусни вкусо

100% Сосема нов и висок квалитет!.Оваа чаша течењедоказ дизајн, препорачливо е во торба.Погоден за канцела

Scroll