Обновено
ACK-E10, FHADAY AC Адаптер д-р-E10 DC Спојка Атарот на Батеријата Полнење Замена за Canon EOS Бунтовнички T3 T5 T6 T7, Бакнеж X50 X70 X80 X90, EOS 1100D 1200D 1300D 1500D 2000D 4000D Дигитални Камери

ACK-E10, FHADAY AC Адаптер д-р-E10 DC Спојка Атарот на Батеријата Полнење Замена за Canon EOS Бунтовнички T3

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

Тоа се Заштедува Време и ги Задоволува Вашата Различни Потреби, што е Најдобар Избор за Студио Фотографи или Фотографија Ентузијасти.Answer : ___________________________ NOTE : DC спојка може да се спроведе оригиналот на сите функции.Поврзете го Адаптерот и Штекер.Кога Треба да правите Фотографии или Видеа Постојано, Не Треба да се Грижите За Батеријата да Биде надвор од Сила.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Вистински ОЕМ замена дел.Accutemp делови за поддршка на нивната линија на иновативни направен во Америка ко

Компатибилност : Пиксели 5 4 3 2 XL, Галакси S21 FE S20 Ултра Z Флип S20+ s10 s9 s8 плус, забелешка 10 9 8, i Pad про,Другар 30 20

Нашите Стерео Слушалки Адаптер со 3.5 мм аудио интерфејс (кои го користат CTIA plug стандард) може да се добие

Пакување листа : DC12 V5 A Напојување ( да не доаѓа со AC кабелот за напојување) + 1 8 Начин Моќ Splitter Кабел.Текст :

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

⭐【PLUG AND PLAY】Оваа USBC 3,5 mm приклучок за слушалки аудио адаптер за поддршка на телефонски повик,ви овозможу

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било производ проблеми, ние ќе се обидеме пот

Nikon ЕЈ73p Адаптер за Полнење со УЗE21 Кабел ! 30 Дена Замена гаранција !.На Nikon ЕЈ73 P е полнење AC адаптер за одбе

Погодни за полнење на батеријата вашата Nintendo 3 DS батеријата кога патување, на одмор, или дома.Карактерис�

Тесни фитинг snap ви кажува вашиот dongle не ќе падне.Сигурно има вашиот dongle.Чувајте ги вашите dongle на вашиот ke

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со TPLink Tapo C200 Камера.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕид моќ ш

[НАС Приклучок 12 V 1 A]DC12 V 1А Адаптер за видео надзор КАМЕРА, LED Ленти, Рутер, итн [Стандард и Целосна Моќ]Вле�

Силна поврзаност, подобар звук, нема сигнал на косата, анти‑корозија.Широко се компатибилни, совршено п

Високо квалитетен материјал, строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност

Сигурен Клиент Service GATS производи се направени со долгитрајни изработка и издржливост и се поддржани од �

Ве молиме бидете сигурни дека кабли или адаптер одговара на вашиот уред.Ако парцела пристигна во оштете

Scroll