Обновено
XLBH 20 Серија 20x57mm 1 Метар 40 Пластични Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот Towline за CNC Рутер Машина Алатки Пренос Лесно да се Инсталира (Радиус на Свиткување : R75, Внатр?

XLBH 20 Серија 20x57mm 1 Метар 40 Пластични Влечете Синџир Кабел Жица Превозникот Towline за CNC Рутер Машина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1920.00

2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиус R може да имаат различен избор.игра влеча и заштита.Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, .Максимален радиус на свиткување како референтна вредност, и остави повеќе отколку.3) towline е широко се користи во CNC машина алатки, електронска опрема, камен машини, стакло машини, врати и прозорци машини, шприцмашини, роботи, прекумерна тежина транспорт на опрема, автоматски складишта.во towline по отворањето на поклопецот.Како еден од најважните крупни референтна височина,плус најмалку 10% од висината на просторот во рамките на towline како висок.Свиткување радиуси Р : изберете вграден кабел, цевки, цевки, цевки, . 20x57 Засилен најлон влечете синџир затворен Отворен од двете страни тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир синџир Користи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изградена-во кабелот, цевки, цевки,водовод, .

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

во towline по отворањето на поклопецот.игра влеча и заштита.Вежба ниско ниво на бучава, носатотпорни, висок�

БРОЈ НА ПРОВОДНИЦИ : 6 Диригент.БОЈА : Бела.ИЗОЛАЦИЈА : Plenum Полимер.STRANDING : 7 Влакно.ТЕЖИНА КГ / 1000 FT : 42 кг...

Компатибилен со seastar хидраулични управувачкиот систем.Оваа оска цевка е погодна за refilling управувачот те

БРОЈ НА ПРОВОДНИЦИ : 2 Диригент.БОЈА : Бела.ИЗОЛАЦИЈА : Ниска Чад Polyvinyl Хлорид.STRANDING : 7 Влакно.ТЕЖИНА КГ / 1000

БОЈА : Бела.ИЗОЛАЦИЈА : Plenum Полимер.ТЕМПЕРАТУРАТА ОЦЕНКА : 2 C на +60 C.GUAGE / ДИРИГЕНТ : 18 AWG Голи Бакар.ПОТРОШУВ

Оригиналниот Hirose 8пол машки да машки конектори.Контрола кабел за Sony CNU700 Камера Команда Мрежа Единица, HDCU

Во рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ширина, виткајте радиу�

Scroll