Обновено
Дигитални Температура Контролер, Термостат Контролер 40~120 Centigrade Степен за Индустриски Апликации(DC24V)

Дигитални Температура Контролер, Термостат Контролер 40~120 Centigrade Степен за Индустриски Апликации(DC24V)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 467.76

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контролер, со топлина и кул контрола, може да се постави и на висока и ниска температура граница, кога температурата е над компас на границите, тоа ќе кул или топлина автоматски.Спецификации : Производ модел : MH1210 A Работен напон : DC12 V, DC24 V, AC110 V, AC220 V(Изборен) Работат на струјата : MAX200m A контрола на Температура : -40 ℃ до 120 ℃ грешка при Мерење : ±0.Карактеристики : - 40 ~120 centigrade степен широк температура мерење на опсег.Со голем и јасен LED дисплеј за подобра читливост.37 инчен Тежина : 141-211g Пакет се Вклучени : 1 x Дигитален Температура Контролорот 1 x Сензор. Дом за контрола на температурата. Научно истражување.Врати разликата е прилагодлив (1-30℃).Поле на примена : 1.Поддршка за враќање на фабричките поставки.Компатибилен со ладење и греење контрола.Компатибилен со ладење и греење контрола.Температурата горната и долната граница поставување функција, фабрика параметар заклучување функција.Врати разликата е прилагодлив (1-30℃).38 инчен Сензор : сонда : 4 x 25мм/0.Со голем и јасен LED дисплеј за подобра читливост.98 инчен, кабел : 1m/39.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

▲ Најдобрите додатоци за светилка за осветлување, совршен натпревар и се погодни за различни декорациј

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

(Сет од 2) LED чип тип : Секоја сијалица вклучува 54 парчиња 4014 најновите чипови со високи перформанси 360 сте�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

На Jetsons Робот Куче Хана Барбера Оригиналната Продукција Cel Setup.Вклучува Чарлс Скот Галерија ГРБ.Сплетен �

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

Оваа власт трансформатор е Застрахователи Лаборатории (UL) се наведени и АДС Меѓународно сертифициран, и

Scroll