Обновено
Мали корпата за Ѓубре со Капак Симпатична Флорални во Мали Daisy Цвет Лесна Текстура Домот со Дрво Нозе Wastebasket Едноставни Човечки Круг Ѓубре за Отпадоци за Кујна, Бања

Мали корпата за Ѓубре со Капак Симпатична Флорални во Мали Daisy Цвет Лесна Текстура Домот со Дрво Нозе Wastebasket

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1161.60

Можат да може да се одржи до 7 Литар/1.Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа. 【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот дизајн.Нашата мисија е да се направи работа полесно. 【Убаво декорација】 Со својот уникатен дизајн, нашиот ѓубре лименки со капаци се направи за совршен едноставен подарок идеја за housewarming или годишнина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Зачувај вашето време и простор за кујна / office / спална соба / дневна соба.Тој е компактен и не заземаат про

【Удобен Дизајн】 8 Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе

На корпата за ѓубре со капак, така што ѓубрето, се содржани и надвор од очите, го спречува мириси од кои п�

Нека овој верен слуга остане од ваша страна, така што ќе можат да уживаат во чиста и уредна околните цело

Кога производот е испратена, се должи на превозот ограничувања, три дрвени нозете на корпата за ѓубре е �

Отворање дизајн : голем капацитет за складирање, погоден за чување на сите видови на ѓубре, големи отвор�

Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпадоци.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.3"

8 Литри) Висина(14.7") Материјал(PP+ABS).Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа е целокупната круг структура, риги�

Ние со нетрпение очекуваме да ви служи и ќе ви одговори во рок од 24 часа 【Лесен за употреба】 На цилиндри

десктоп ѓубре може да Обична и симпатична, да го одземе crumbs во вашиот живот и се даде живот.рециклирање н

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.На кружна форма е совршена голе�

На ногауправувана од не ' рѓосувачки челик корпата за ѓубре со 90° фиксна капак, тивко, бавно паѓање перни

Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Површина е ма�

Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да

100% Пластика.Вклучува 1 wastebasket.Шарени дизајн со езерототематските изреки и спокоен езеро сцени.Може да се

Стилски и топло стил, многу креативни и шик, многу добра домашна декорација.Исклучителна детали и исклу�

МултиЦел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја собабез разлика дали во канцеларија,кујна,купа�

Мерки 11.8 x 9x 13.25 и да се држи до 12 Четвртиот.Trashcan е традиционален дизајн и малата големина ќе се вклопуваа�

Ако имате некоја шема, ви се допаѓа и сакате да ја прилагодите, можете да контактирате со нас.Секој корпа

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

Направени од висококвалитетни пластични материјал, издржлив.Со антилизга мат во неговите четири агли, �

24"w x 40"h x 24.5"д служат станица за ресторани.Обезбедува waitstaff со pullout фиока & една рачка на вратата.Соодветни

Тоа може да ви помага да се задржи на околината уреден и организиран.Специјален Дизајн : Модерен дизајн �

Исто така се идеални за ограничена или тесни простори 【Еден Допир корпата за Ѓубре Со Капак】Само еден �

Метал.Вклучува 1 Отпад Кошница.SKL Дома од сабота Витез Ltd.носи личност, забава и талент за интимните прост

3") Дијаметар( 8.Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни

Погоден за голем број на домашни стилови.Чиста и едноставна.Повеќе погодни за семејства со домашни миле

Прекривачот дизајн : нема страв од ѓубре dirtying раце, ѓубре не е изложена.Материјал : Пластика ПП.Големина :

Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Тоа може да би

Лесно располагање : непречено водење на 3 литри педалата за отпадоци со отстранлив внатрешна корпа.Дали

Scroll