Обновено
Хрчак Џвакање Играчки, морско свинче Играчки со 11Pcs Природни Дрвени Борови Стаорец Chinchilla Играчки за Зајаци Gerbils Мали домашни Миленици, Додатоци за Џвакање Играње Ве

Хрчак Џвакање Играчки, морско свинче Играчки со 11Pcs Природни Дрвени Борови Стаорец Chinchilla Играчки за Зајаци

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76

Одржувајте ги здрави и активни и помагајќи им да се игра околу нивната животна средина во нов забавен начин.【11 ПАКЕТ ДРВЕНИ ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКИ】 На хрчак џвакање играчки комплет вклучува дрво буре, лубеницата топки, бел ролери, гира, unicycle, дрвени млечни блок со јаже, apple дрво гранки, Качување Скалило, Неодржлива, млечни низа и врба ратан топката.Поради екранот и други причини, грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Направени од 100% природни логови, борови и цреша дрво. Имајте мали животни здрав и активен. Забите на многу мали животни ќе продолжи да расте.Не само што се со висок квалитет играчки, но, исто така, се чувствува отпорни на млечни tools.се обезбеди здрав раст на мали миленичиња заби, wholeheartedly грижа за вашиот фаворит.Карактеристики : 1.Чувајте ги здрав и активен, и ќе им помогне да се справат со нивните омилени. 【Трајни Млечни Алатки】 На Гвинеја Свињи играчки со деликатни изглед, како еко-пријателски играчки, како и здрав начин да се ослободат од вознемиреност и стрес на вашите мали домашни миленици, ги спречи џвакање нивните кафези или друг мебел.Не се избрише со влажна крпа и алкохол. Големината е рачно да се мери, а сликата е вистинскиот производ шут.На дрвени хрчак играчки збогатување на животот на вашите мали домашни миленици, им даде на вашиот мал глодар на prefect можност да игра и да работат надвор!. Не исплакнете со вода-дрво блокови ќе се издува и деформира кога се изложени на вода. Соголување кората е нормално и не влијае на користењето на домашни миленици. Природно дрво.Поправи забите мелење е од корист на оралното здравје на мали домашни миленици. 【ОБЕЗБЕДИ МАЛИ МИЛЕНИЧИЊА ЗДРАВ РАСТ】Со таписерии и убава форма, по специјална технологија, не само што се еко-пријателски стаорец играчки, но, исто така, се чувствува отпорни на млечни tools.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете лесно може да го избрише тркала со влажна крпа или избрише тркала со црево за брзо чистење.Направ

Ако тие се чуваат во кафези за долго време без премногу активност, тоа ќе биде лошо за нивното здравје.Ве

Дизајниран за вашето домашно милениче да се добие во или надвор безбедно и лесно да пристапите, може да �

Направени од премиум дрвен материјал, кој е цврсти, трајни, екопријателски и безбедно.Погоден за хрчаци,

【Хрчак кафез】 : Ова хрчак кафез е погоден за употреба на почетниците.Издржлив, безбеден и удобно живеал

Stovepipe, тенок појас, губење на тежината, на стомакот.Намалување на стомакот, вежбате стомачните мускули, п

Направени на квалитетот на дрвен материјал, екопријателски, нетоксичен и безбеден за вашето домашно ми�

★ По користење на овој производ, тоа ќе го направи миленичиња се чувствуваат удобно и нема да влијае на �

❤Комбинација на повеќе звукапсорбирање на материјали, употреба на повеќе звукапсорбирање уреди го пра

Вежба тркала за мали миленичиња како што хрчак, gerbil, итн.Против пролизгување лента, заштита на вашиот ма�

Премиум МатеријалНаправен од висок квалитет на природно дрво, еколошки пријателски, здрав и издржлив, б

Симпатична изглед привлекува домашни миленици интерес во игра со оваа играчка слободно.Оваа играчка по

Зема минимален простор во вашето домашно милениче е кафез така постои уште многу простор да се кандидир

Посакувам вашето домашно милениче брзо закрепнување!СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Алуминиум легура Тежин

Пластична мрежа мат е договорено да се спречи јавните Топ ранг пластика, нетоксични, промет дизајн...

[Лесен за употреба] На хрчак играчка може да се користи со заградата или инсталиран на страната на кафез,

Различни големини и со различни серии на гуми имаат различни стилови, но сите тие се квалитетни...

【Хрчак кафез】 : Ова хрчак кафез е погоден за употреба на почетниците.Издржлив, безбеден и удобно живеал

Овие квалитетен материјал е водоотпорен, но бидете сигурни дека играчки се исуши пред да се стави назад

4 големини XXS, XS, S, M, тежината на возилото е 0.05 кг, на висина од куче (висина на црвена линија на сликата) е 82

Scroll