Обновено
Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Nokia 150 (2020) со LED Соларна Светилка Преносни Надворешни Батеријата IPX4 Водоотпорен 15W 5V/3А USB C Port 6 И

Соларна Енергија Банка 20000mAh Изградена-во 4 Кабли Чи Безжичен Полнач за Nokia 150 (2020) со LED Соларна Светилка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1480.80

[Високо-Капацитет на Батеријата 20000m Ah] Овој пренослив соларна енергија банка може да ја полните вашата уреди повеќе пати благодарение на својата 20000m Ah премиум Li-полимер батерија.Тоа може да го полните вашиот i Phone 8 до 6 пати на батеријата е целосно наполнета.Тоа може да биде обвинет за користење полнач или соларна енергија, така што немора да се грижите за работи надвор од сила. [4 Полнење Кабли] се вградени.Еден USB влез кабел и три излезни кабли сочинуваат овој кабел-слободен пренослив соларен полнач за телефон (1 тип-C кабел & 1 USB кабел & 1 IOS кабел).Не постојат полнење кабли бара, без оглед на влез или излез. [Безжично Полнење и 4 Порти] Овој надворешни соларен полнач моќ банка е компатибилен со сите Чи-от за мобилни уреди, и обезбедува 5 W безжично полнење.Таа има четири порти (Микро USB и Тип C влезни порти, како и USB и Тип C излезни порти) и може да се наплаќаат до шест уреди во исто време. [Отворено Здрав Издржлив Дизајн] Овој пренослив соларна батерија пакет е IPX4 на вода, прав, и шок-отпорни, овозможувајќи да го издржат тешката надворешна средина.Dual супер-светли LED светла се вклучени, што го прави мора да се има за активности на отворено и дома итни случаи. [Ви благодариме за разгледување ни] Секој Urban X производ е сертифициран како безбедно и доаѓа со 12 месеци гаранција.Ние, исто така, обезбедува со експерт пред-продажба и услуга по продажбата.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Во рок од 24 часа, ние гарантираме задоволително резолуција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Систем Батеријата Продолжен Живот Систем На Батеријата 【Обезбедување на квалитет】Поддршка од 30 дена �

Замена CMOS RTC Батеријата За HP Elite Book 740 840 G2 840 G3 840 G4 # 914384001 Компатибилен Дел Броеви : 649769001 683502001 23.21212.033 740187601 2

Оваа Motorola NTN9857 B радио батеријата е компатибилен со оригинална опрема.Оваа Батерија е 100% Компатибилен со

Батерија тип : Liion; Капацитет : 3500m Ah; Напон : 21.6 V Компатибилен со Моделите : Dyson DC16, DC16 Корен 6 ISSEY / MIYAKE / Animal / �

Примена / Користење : Лаптоп.Батерија На Полнење : Yes.Батеријата Големина : Комерцијален Батеријата Голем

Одговара за MAXON двонасочна Радио ACC214, ACC510, ACC511, PMR50, PMR508, PMRS446, RS446, TK14 VWX (модел).Го заменува за MAXON Батеријата

Оваа замена Литиум Јонска Батерија е компатибилен со Braava џет 240 многу добро, со дополнителна батерија мо

Пакет Димензии : 6.9 L x 0.3 H x 5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : Мексико.Тип на производ : Слуш�

Висок квалитет на заменетата батерија за Вакуум.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Ба

♣Батерија тип : Liion; Клетки : 4клетка; Напон : 14.8 V нови замена на батерии користете " А " одделение Samsung клет�

Сосема нов и висок квалитет.Висока температура ПВЦ хартија за завиткување.Тоа може да се полнат до десе�

※【КОМПАТИБИЛЕН】 : Компатибилен со Dyson V6 со Правосмукалка батерија : V6 Апсолутна Животинско Motorhead Тенок

HQRP® Два Акумулатори;.Батеријата Напон : 1.2 V;.Капацитет : 1200 m Ah; NiМз;.Полнење до 1000 пати; 200 Дена гаранција!Ко

Батерија Тип : Liion; Капацитет : 65 Wh; Напон : 11.1 V Клетки : 6;.Одговара P / N : 04 NW9 2 P2 MJ DHT0 W T54 FJ HCJWT KJ321 NHXVW P8 TC7 PRRRF UJ499

En GeniFree Styl1 ЕП801 Замена на Батеријата.Целосно го Заменува ОЕМ батеријата број FREESTYL1 BAE.Литиум Јонска Батер�

Kastar Замена на Батеријата за VTech ADL 80403200, Sony BPT23, МОБ TL96502 Батеријата.Батерија Тип : НуМЗ; Батеријата Напон : 3

Брод Од Сан Гаврил, Калифорнија, САД.Компатибилен Модел : ZTE ZFIVE G Z557 BL.Трајни и Сигурни : Сите батерии се те

Scroll