Обновено
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung Galaxy S20 FECard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Samsung Galaxy S20 FECard Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што ние го правиме!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?Ние не се поврзани или се поврзани со San Disk®, Кингстон®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и се регистрирани од страна на San Disk и Западна Дигитално respectfully.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние сме трети лица за верификација на услугата.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сиг

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив раб

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали�

Врз основа на внатрешни тестирање.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи ваш�

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Celkon Кампусот Премие�

Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Тие имаат индивидуално тестирани, �

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Realme 5 за

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за AsZenfone 3 Д

Врз основа на внатрешни тестирање.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 10

Едноставно незаборавни, едноставно сигурен, едноставно Amplim.Бесплатен превозот за во лабораторија на по

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе ба

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали�

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Диз

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за AsZC521 TL з�

Ние сме трети лица за верификација на услугата.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта �

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала �

Сите права се задржани.Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHSI 104 MB / s, ова ба

Пакетот вклучува (1) 32 GB San Disk micro SD картичка (Модел : SDSQUAR032 GGN6 MN) и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Микро Картичка Читателот

Scroll