Обновено
Rotekt Коса Тестер на Коса фоликул аналитичар Кожата аналитичар Кожата пигмент микроскоп Масло првут детектори Професионални убавина сензор

Rotekt Коса Тестер на Коса фоликул аналитичар Кожата аналитичар Кожата пигмент микроскоп Масло првут детектори

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1019.76

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на пакети : 1 x handle1 x 50x lens1 x 200x lens1 x Возачот Driver1 x случај.Кожата тестер е идеална алатка за мерење на нафта, типот на кожата и влага и може да се користи за откривање на проблеми со кожата како акни, дамки, blackheads, итн.Во исто време, производи кои се користат во козметички салони, фризери, музеи, дистрибуција на козметички производи, дистрибуција на козметички производи, дистрибуција на здравјето на производи, итн.Компактниот пенкало дизајн е елегантен и преносни, совршен за дома, патување и салонот за убавина.Камерата функционирање, лесен за набљудување, така што лекарите или beauticians може да се одржуваат квалитетот на косата и кожата и да понудат клиенти подобрување можности. Стандард 50x и 200x цел, кожата детекција со 50x цел, губење на детекција со 200x цел, практичен за употреба.Корисниците можат да користат тестер за решавање на главата, косата фоликул и проблеми со кожата дома.

Повеќе детали

Condition:
100% brand new Item type
Goal:
50x, 200x

Слични производи во категоријата

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

[Совршено се Вклопуваат] Одговара на i Phone 13 Про Max САМО (6.7 инчен).Прецизни cutouts, лесно пристап до сите функ�

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

Тоа лесно може да се притисне и задно по употребата за да зачувате простор во кујната.3cm7 L големина со ко�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

Scroll