Обновено
KOVOSCJ Спортски Акција Камера Спортски Камера 4K 60FPS Стабилна 10m Водоотпорен Тело Спортски DV Црна Преносни за Vlog Снимање (Пакет : Додадете 64GB Картичка, Боја : Водоотпоре?

KOVOSCJ Спортски Акција Камера Спортски Камера 4K 60FPS Стабилна 10m Водоотпорен Тело Спортски DV Црна Преносни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 14041.68

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD камери. ●Мултифункционален:Оваа 4 K спортски акција камера обезбедува множење функција за задоволување на вашите потреби.Таа има јамка режим, пред снимањето, бавно движење и така натаму.Микрофонот на акција камерата може да се носи на шлем или закачени на градите, која јасно може да се снимајте ги вашите гласовни. ●Батеријата подолго чекање : На спортски камерата е опремена со акумулатори, секој батеријата може да снима 60-120 минути, веќе не мора да се грижите за времето на снимање на овој спорт камера. ●Image снимање стабилност : Кога ќе се прави отворено спортови, како велосипедизам или маратон, тоа може ефикасно да се надмине сликата blur предизвикани од камерата вибрации и да ви обезбеди со мазна и јасно видеа и слики. ●Брз одговор : Ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, можете да не контактирате во било кое време преку пошта и П&функција, и ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас.Примена : Отворено sports Wireless мрежна поддршка : Yes Memory картичка тип : Микро SD / TFWide агол : 170°Дополнителни карактеристики : Поддршка WIFIApplication : Нуркање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Капак на гребење и ќе ви даде сосема нов уред.Еф

Еден пар (сет од 2) Чекор Светлина T5 ЛЕР Светилки ; Боја : Жолто 100% сосема нов долготрајни LED; За DC 12 volts само.

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата Горила Бамбус Четка за заби рачки се направени од 100% Природни Бамбус материјали

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

Тоа може да се користи на оперативниот температури од 30 степени C до 150 C (22 степени F до 302 F).ПЕДЕРОТ произв

Нашата Среќа Гаранција Ако сте незадоволни од било која причина со нашата кожа ознака смена влошки, кон

Едноставно, но разноврсна детали дефинира оваа прекрасна три светлосни тела.Завршил во бронза и поврза�

【Материјал】Престилка е направен од Восок Платно, лесен & duable 【Карактеристики】На зајакнати рабови и џ�

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

MidiЦијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот 14 / 20 заеднички #1 Црево Конекција.Земј�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

Внимателен дизајн : овој лексикон патување труд се обработува со фина текстура, не многу дебели; Тоа мож�

Scroll