Обновено
Ranmov Уво Потоплите Headbands за Жени Мажи Руно Headband Зима Ладно време за Внатрешна Отворено Спортски Трчање, Џогирање Велосипедизам Јога, Pack 3

Ranmov Уво Потоплите Headbands за Жени Мажи Руно Headband Зима Ладно време за Внатрешна Отворено Спортски Трчање,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ УШИ ПОТОПЛИТЕ ВО ЗИМСКИ : Премиум руно двоен слој headbands прошируваат на користење на увото да се задржи вашите уши екстра потоплите; Не се грижите за добивање на настинка со твоите уши во отворен или затворен.ИМАЈТЕ ПОТОПЛИТЕ внатрешноста ткаенина може да им помогне одржите вашиот главата и ушите топло постојано.ОСТАНЕТЕ ВО МЕСТО : Со висока еластичност, на headband ќе удобно да се задржи во место и не се движете надвор за да ги собере најдобрите на главата големина, совршена за трчање, џогирање, планинарење, риболов, возење велосипед, мотоцикл, велосипедизам, скијање, јога или било отворен или затворен зимски активности.ТЕНОК Со висока еластичност, нашето уво потопло може да се вклопи во поголемиот дел од различни главата circumferences; Една големина одговара на повеќето мажи, жени и деца.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : Овие headbands се направени од полиестер и spandex влакна, кои се супер меки, еластичен, дише и лесен.�

Кадифен.Рака Мие.Мек Материјал—мачка уши headband се направени од faux крзно и легури.Лесен метал обрачот со �

★Лесно да се носат и разноврсна : мажите е headband е пораби на задната страна на headband, што ќе ви овозможи да �

Кристал Круни и Tiaras Боја : Сребро и различно обоени.ГОЛЕМИНАСребрена круна : Околу 2 инчи во висина, 6.7 инч

Совршен подарок : Овие најлон headbands се совршен подарок за секоја пригода!Родендени, бебето тушеви, бебе п

【Карактеристики】 : супер меки, дише и еластичен, совршено се апсорбира сите пот за време на спортски ак�

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : жолта,слонова коска,црна,розова,сива,зелена.Пакет�

Издржливи.Како совршен подарок за себе или на некој пријател.Лесен и пренослив.Модерен и практичен.Лесн

23 lb, малку тешки, ќе направи да се чувствувате како член на кралското семејство · Кралската Ремекдело Кр�

Тип : Hairband.Материјал : кадифен.Боја : Кафе,жолта,Сина,црна,беж.Пол : ЖЕНИТЕ.Стил : Во Домот.Стил : Elegant Gender : WOM

2 инчи, затегнувачка должина од околу 38cm / 14.Комплексни влакна имаат карактеристики на брзо сушење на ко

SYNVIG mens headband е изработена од 95% полиестер влакна, 5% spandex,лесни,меки и пот wicking; Чувајте ги вашите очи, далеку

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

Материјал : Сатен Ткаенина + Пластична Рамка + Внатрешна Ткаенина.Големина : 4.7"(L) x 1.1"(W) x 5.5"(H) / 12cm(L) x 2.7 cm(W) x

♛ Материјал : Висок квалитет тиара, направени од Кубни циркониум; метал е мека бакар обложено со вистинс

ПОГОДЕН ЗА сите ВО СЕМЕЈСТВОТО : Унисекс дизајн за машки или женски.ЧУВАЈТЕ ги УШИТЕ И ЧЕЛОТО ПРИЛИЧНО Т�

✮ Флексибилен И Да Се Дише Материјал : Спортски Headbands Се Дише И Лесен Во Тежина, Кои Ви Даваат Подобра Ост

Еластична затворање ✨Нашата црвена цвет headband е празнична оркестарот сте биле во потрага за + гарантира

Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Се

Бренд : Предмет Тип : Свадба Headbands Material : Школка, Alloy Process : Handmade Main Боја : Роза Golden Width : 4.5 cm Length : 21 cm Weight : 64 g Occa

Една Големина Дише,Мека И Пот Wicking; Чувајте Ги Вашите Очи, Далеку Од Пот,Фитил Далеку Влага И Сува Брзо.Ис�

Полиестер.Производ материјал : висококвалитетен полиестер.Растеглив спортски sweatband, дише и мека.Чувајт�

Тоа може да се користи како headband,капа,beanie,вратот gaiter,ветер или прашина екран,balaclava,пиратски стил капа,шам

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

2 Пакет : Добие стил и удобност во нашата Црвена Бела и Сина Тренингот Спортски headbands.Една големина одгов�

6 инчи, ширина 8cm / 3 【СТИЛСКИ СО ЛЕСНО се ГРИЖИ】 : Овие headbands доаѓаат во различни стилски бои за мажите и ж

★Лесно да се носат и разноврсна : мажите е headband е пораби на задната страна на headband, што ќе ви овозможи да �

Тип : Headband.Материјал : крпа.Пол : жените / девојка.Боја : црвена,кафе.Пакетот Вклучува : 1 PC Headband.Материјал : c

ПОТ ЦИЦАЊЕ МЕНАЏМЕНТ Изработени од високо абсорбента материјал, нашите тренингот headbands за мажи чува ва�

МАТЕРИЈАЛ : ткаенина материјал цвет со светкавиот кристал,венчиња со еластичност.Тоа е удобно и убаво д�

Scroll