Обновено
Алое Вера Кармин, 3 Еез Магија Температура Промена На Бојата Кармин Усна Blam Навлажнувачки Долготрајни Усна Шминка Алое Вера Кармин Сет

Алое Вера Кармин, 3 Еез Магија Температура Промена На Бојата Кармин Усна Blam Навлажнувачки Долготрајни Усна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

❤【Алое Вера Кармин во Боја на Промени】Автоматски промена на боја на кармин со температура на човечкото тело и p H вредноста на усните, и обликот на нивните сопствени бои. ❤【Природна Нега】Направен од чисто природни ботанички состојки.Таа е богата со алое вера навлажнувачки состојки, кои ефикасно ја подобрува сувост и пилинг на усните.Влага на Усните, да се Спречи Подсечен Усни, Здрава и Безбедна, Боја НЕ е Лесно да Исчезнат. ❤【Погодна за сите Возрасти】Негување Усна Путер Совршен за Години, Деца, Суви Усни, Подсечен Усни, Испукани Усни, Кармин база, Подарок Сетови.Најдобри Органски Усна Грижа алое вера кармин безбедно за сите возрасти!. ❤【Мазна Lip Balm】Само еден удар на оваа климатизација усна за нега на листовите на вашите усни се изедначи и се обновува во текот на целиот ден долго. ❤【Совршен Подарок】Алое Вера Кармин може да биде дадена како подарок за блиски на семејството и добри пријатели, лесен за носење, едноставна и практична, и долго-траен навлажнувачки.Карактеристики На Производот : 1. Таа обезбедува различни пигментирани ефекти со температурата на усните се менува.2. Долготрајни и навлажнувачки, на формула овозможува боја за да се носи во текот на целиот ден.Производ Параметри : 1. Нето Содржина : околу 3,5 g2. Рок на траење : 3 years Packing Листата : 3 * на кармин.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Шминка кармин случај е направен од висококвалитет СТП кожа, што не е лесно да се валкани.Ова е совршен то

Лицата Канада Мат Течен Кармин обезбедува непречено мат финиш на усните дека останува долго.На Мат Карм

Мат Финиш Maybelline Кармин : Оваа кадифена, хидратантен мат кармин оди во еден удар, доставување храбар, инте

УСНА СЈАЈ за СОБИРАЊЕ : да се Даде себе си совршен pout со овој сет од сјајни и shimmery висок сјај glosses за целио�

Совршена големина, 9.Модерен DIY Модели, Таписерии И Мали Стилови, Едноставни И Стилски Сечење Дизајн, Пок�

Три Сака во Еден Комплет Мат Усни Spead во " Мир.Усна Лагер Состојки : Ceresin, Ozokerite, Восок, Microcrylstalline Восок, Carnauba

【Држи ДО 3 Кармин】Тоа може да собере 3 кармин по случај (Забелешка : по тестирање, чување на кармин кој по

❤ КУЛ ДЕВОЈКА ЦИГАРА КУТИЈА за ПАКУВАЊЕ ❤ Сите кармини се дизајнирани како цигари и се спакувани во кут

На крем, сјајна и исклучително пигментирани кармин.Глајд модели со леснотија оставајќи богата боја, со �

Крем кармин во задебелени букви усна боја сорта со сјаен финиш.Усните се држиме формула содржи орхидеи �

Clinique Дури И Подобро Поп Усна Боја Фондација 24 Прегрни Ме.Боја : 24 Прегрни Ме : Богата, кул пурпурна тон бр�

СИТЕДЕН се НОСАТ : Богатата, енергична усна боја која може да трае и до 24 часа.ЛЕСНО ДВАЧЕКОР ПРОЦЕС : За д

【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 1017 дена.Овој сет е совршен целата година околу колекција со низа на бо

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Ние ја разбираме вашата потреба за козметика, кои се здрави, природни и органски.Даде

Лесни боја, навлажнувачки сјај.Ексклузивно Liqui Silk формула со мегаmoisturizers пломби во боја и мекост.Свиленм�

★Со совршен пакет, тоа е подготвен за како Роденденски подарок за пријатели или семејства.Совршен за ра

Една боја во различни усна бои и различна светлина ✅ Совршен Подарок Лесна текстура и интензивна хидра

1 KLEANCOLOR ВЕЧЕН КАРМИН 729 ПРИРОДНИ.Достапни во 72 различни нијанси !Проверете нашата друг Оглас за Повеќе ни

Збогатен со негување Состојки овој исклучителен долготрајна формула обезбедува природно, luxuriant усна бо

Згодна светла сенка на синотон розова.Суптилна трепет и навестување на сјај создаде прозрачна заврши.Р�

????【6 Боја Мат Кармин Поставите】Голи мат мус текстура, мазна и свиленкаста лесно да се шири; мат течен ка

Боја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот осветлувањ�

Јачина на звук : 100ml / 3.4 оз.Големина : Прибл 10.6 x 16.5 x 2.5 cm / 4.17 x 6.50 x 0.98 инч.Богата конзистентност, без мирис и �

Scroll