Обновено
DOITOOL Matal Сина Светлина Очила Златниот: Анти Сина Светлина Наочари Против замор на Очите Око Рамка за Студентите Возрасни Компјутерски Игри Око за Заштита Очила

DOITOOL Matal Сина Светлина Очила Златниот: Анти Сина Светлина Наочари Против замор на Очите Око Рамка за Студентите

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1564.80

Направени од високо - квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата пријателски, долго служат живот.Доаѓа со модерен дизајн, изгледаат одлично кога ви носат.Совршен за жените и мажите.Мулти-, совршен за гледање во ЖИВО, користење на компјутерите, игра, игра мобилни телефони, итн.Блокирање на сина светлина со леснотија, подобро да ја заштитите вашите очи.Не степени, повеќе безбедно да се користи.дизајниран со компактна големина, преносни и лесен во тежина, лесно да се носат и користат.Опис Нашата анти - сини очила може да се спротивстави на штетната сина светлина од компјутерските екрани и други електронски производи.Анти - Blu - очила се многу погодни за лица кои работат на лаптопи, таблети, игри, мобилни телефони или Телевизори за долго време.Карактеристики - Материјал : Пластика - Боја : Златна Големина : 15. 5 X14. 5 X5 CM - Мулти-, совршен за гледање во ЖИВО, користење на компјутерите, игра, игра мобилни телефони, итн.- Блокирање на сина светлина со леснотија, подобро да ја заштитите вашите очи.Не степени, повеќе безбедно да се користи.- дизајниран со компактна големина, преносни и лесен во тежина, лесно да се носат и користат.- Направени од високо - квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата пријателски, долго служат живот.- Доаѓа со модерен дизајн, изгледаат одлично кога ви носат.Совршен за жените и мажите.Пакет Вклучувајќи 1 x Очила.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Опис на производот : Оваа мрежа комунални кошничката има 3 големи и длабоки пречки и да обезбедува довол�

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

Предмет : Тема Формирање На Завртка.Глава Тип : Пан.Материјал : 188 Нерѓосувачки Челик.Крај : Обична.Систем

Добар избор за подароци за семејството и пријателите.Тие, исто така може да се користи за да се величаат

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

ТРИ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ : Разлиствам, придавам влогови, и да отсекува!.DUALТЕКСТУРА : Користете текстура, бафер ст�

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

【COO i Pad Тастатура Случај Широк Компатибилност】Овој ipad тастатура случај е дизајниран за 2021 i Pad 9та Генер�

Мотор, ниска топлина и ниско ниво на косата, отпорност на абење, долг животен век.Моторни дијаметар : 42mm.М

【4Слој Структура, Супер Absorbency】 : Нашите Миленичиња Пишам Рампа, има супер absorbency, тој е направен на 4слој �

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

Оваа Батерија Зафат е еквивалентно на Sony ВФC3 EM Зафат и компатибилен со Sony Алфа A9, О7 Mark III, A7 R Mark III dslr фото �

Нашата Среќа Гаранција Ако сте незадоволни од било која причина со нашата кожа ознака смена влошки, кон

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Scroll