Обновено
YmhxcY Samsung Галакси A21 Случај со HD Екран Заштитник, Воена Одделение Телефон Случај со Ротирачки Држач Потпирач за Галакси A21-TX Црна

YmhxcY Samsung Галакси A21 Случај со HD Екран Заштитник, Воена Одделение Телефон Случај со Ротирачки Држач Потпирач

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

【Совршена заштита】 Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите родители /деца /соседи и пријатели. 【Прецизни Исечок】 Лесен пристап до сите контроли и карактеристики : прецизни cutouts за звучници, камера, пристаништа и копчиња.Воено-Одделение за Заштита со Воздух Перница Технологија за сите агли, и сите околу заштита за вашиот уред со тенок дизајн.Метален Прстен може да ротира 360 °, цврста поддршка, погодно видео пребарување;Единствена патентирана технологија дизајн, PC интегрирани школка материјал, носивоста е посилен, фирма и не е лесно да се падне, Тоа може да биде ставен на маса без проблеми без да се носи надвор школка на телефонот;задниот КОРИСТИ CD - жито метал печ, со автомобил - монтирани поддршка, достапна за автомобил монтажа за контрола. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот).【Компатибилен Телефон Модели】 : Samsung Galaxy A21.Прецизни се намали отвори овозможи целосен пристап до сите копчиња и пристаништа, кој го воскресна рамки да се укине екран и камера исклучување на рамна површина。4.Пакување : 1 x phone случај 1 x HD Екран Заштитник да обезбеди сеопфатна заштита за вашиот мобилен телефон.Покрај тоа, вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот.Изградена во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Двоен Слој за дизајн, тешки-должност заштита, направени со висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард надворешен слој и мека TPU внатрешниот слој. 【ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОК】Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

5 ЕУ : 36 ✿✿✿Нога Должина : 23.3" Нога широк : 10см / 3 ♥♣♣♥ отвори пети штикли за жените широк црн отвори пет�

СОВРШЕН ИРСКОТО КАФЕ КРИГЛА : Со нашите чисто стакло 8 унца го прави совршен кригла за понуда до вашиот п�

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за ме�

[Компатибилност] : Ова ултратенок телефон случај компатибилен со Oppo Рено 5 Z 5 G [Безжичен Полнач пријателс

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од типот : Кожа, коса фоликул детектор Цел : 50x, 200x Листа на

ФОЛИЈА ЅВЕЗДА ДИЗАЈН : Сет вклучува 50 пакет коктел салфетки со сребрена и златна фолија ѕвезди дизајн.ДЕ

[Лесно да се движите] : Опремени со 4 моќни 360° ротирачки тркала (2 може да се заклучи).Спецификација : Матер

MidiЦијанид Дестилација Апарати (Midi VAP 3000), Ладно Прст кондензаторот 14 / 20 заеднички #1 Црево Конекција.Земј�

Употреба во спални соби, playrooms, ходници, училници, дневна соба, детска соба, додадете смисла на учење и об�

265+ Видео Внесување : 16 CH Аналогни HD / Аналогни + " 2 CH IP Видео Излез : HDMI до 4 K (3840 x 2160) и VGA до 2К (2560 × 1440) Аудио В

Канал : Бакар облечени алуминиум (ЦЦА).Флексибилни и изолирани ПВЦ јакна.Производот се оди низ многу држ�

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со BMW X3 E83 1 / 20049 / 2006 ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Оп�

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

【Високо Квалитетен Материјал】Направен од висок квалитет неплетени ткаенини, цврсти и издржливи да ја

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

Scroll