Обновено
QYOURDA Облека Сушење Решетката за Перење Мал Балкон Крпа Рек Отворено Свитлива Виси Облеката Преносни

QYOURDA Облека Сушење Решетката за Перење Мал Балкон Крпа Рек Отворено Свитлива Виси Облеката Преносни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1796.40

17 брзини за да ја прилагодите 17 дигитални брзини, да се приспособат како што ви се допаѓа, за да ги задоволат повеќето сценарија.Size Width 32 CMLength 40cm Weight : околу 20 kg Material : приоритетни нерѓосувачки челик + висока температура отпорни plastic Scope на примена : балкони, радијатори, windows, итн.Само притиснете го копчето за лесно прилагодување на опрема.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Висок Квалитет】Оваа облека закачалката е направен од висококвалитет полно работно место алуминиум и

6 kg Апликација : Перална, Плакар, Облека Линија, Туш Завеса Род Карактеристики : Голем капацитет облека за

▶ Опремени со не се лизга гумени влошки за заштита на подот од тоа да биде повреден ▶ Без инсталација, л�

Долниот чевли закачалка може да се ротира со 360степен за лесен за употреба.Свитлива дизајн : може да се с�

1 100% сосема нов државата, еколошки материјали со висок квалитет 2 Мултифункционален облека закачалка, др

1.100% Сосема нов и висок квалитет! 2.Може да биде обесен на туш завеса род, clothesline или облека решетката...

Нема потреба да се грижите за скапува, калапи, mildews, или габа.ПОСТАПУВА НОСИ ТОРБА ВКЛУЧЕНИ : кога не ја ко

Производителот гаранција може да не се применува.L207cm x W109.5cm кога се отвори, L51cm x W109.5cm кога укината...

Drilling Drill дупки на прислушувани дупки.Користете го ова проширување со сува rack во вашиот перење соба, бања,

ГОЛЕМ СУШЕЊЕ ПРОСТОР : Со 3 слоеви, кој се состои од 6 стигнале слоја , секој слој може да биде укината надо

pp+текстилни јаже 70cm во должина.Може да се стави еден пар чорапи заедно и го стави во машина за перење за д

Оваа преносни електрични облека, фен безбедно, но нежно суши вашата облека со користење на топол воздух

Целото тело е направен од алуминиум, која е безбедна, трајни, преносни и труд заштеда!Не двоумете се, ве м

Воздухпорозни саќе нето : Направен од воздухпорозни полиестер нето материјал, може да се суши брзо и нер

● Нерѓосувачки Челик Сушење Рек : Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост, на лесни, преносливи

360 степени се врти кука дизајн, виси повеќе леснотија,На врвот кука со windproof кука дизајн, ти никогаш нема �

▲○▲Практична настава : факултетот за Дизајн и МултиФункционална Сушење Има Промени на Проблеми Преди�

Ви овозможува да се зголеми простор во вашиот плакар и одржување на вашата облека безбедно се чуваат.Ви�

[Материјал и изработка] Тоа е направена на просторот алуминиумски материјал, насликани со мултислој за �

Неверојатни резултати кога рамен и криви најавена капи се мијат во машина за миење на садови или машина

Scroll