Обновено
Simayixx Усна Сјај Усна Balms Навлажнувачки, Пеперминт Црево, Усна Масло, Хидратантна Течност Lip Balm Растителна основа на Вегетаријанската Chapstick, Вегетаријанци Lip Balm За Сув?

Simayixx Усна Сјај Усна Balms Навлажнувачки, Пеперминт Црево, Усна Масло, Хидратантна Течност Lip Balm Растителна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 190.80

Природна заштита на животната средина : чиста природна овошје и растителни состојки, богата со навлажнувачки состојки, да може ефективно да се подобри сува пилинг за усни, придавам влогови на усните, да се спречи подсечен усни, здрава и безбедна.Совршен за свадби, свадби и партии. Богата со голем број на нутритивни поправка состојки, тој да може ефективно да го негуваат и двете усни. Чувајте се далеку од децата и оган.Погоден за усна шминка. Бидејќи секој е монитор е различен, бојата на сликата може да биде малку поинаков.Тоа може да се користи пред да се шминка за различни прилики. Мали димензии, мала тежина и лесен за носење.Светла и сјајна бои изгледаат одлично и мириса добар.Сува пукнатина усна и подсечен усна може да се користи.Опис на производот : Применливи персонал : General Net тежина : Околу 8g / piece Shelf живот : 3 years Features : 1.Најдобар органски кармин е задолжително за сите возрасти.Производи вклучуваат : 1 X усна сјај усна balm Note : 1.Ве молиме погледнете го производи, всушност, се примени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

КАМЕЛИЈА : На emollient слој на чиста класика розова.ДЕБЕЛИЧКА & СОВРШЕН : Poutусовршување на третман збогатени

Подсечен, сува, испукана, или грубо – тоа не е важно.Нашите balm е лек за сите кои го враќа усните со навлаж�

Витамин Е усна клима уред е наменет за третман, кои омекнува, smoothes и се грижи за ранливи на кожата.Познат�

Изберете ја вашата омилена нијанса на Crayola розова – секој lip balm карактеристики на една од вашите омилени

СИТЕ ОРГАНСКИ LIP BALM НАПРАВЕНИ ВО САД : совршена комбинација на органски восок, масло од кокос и сончоглед

COLORSHIFT BALM ЗА СОПСТВЕНИ УСНА НЕГА : Нашата Трошка Balm карактеристики бојапромена прашувам формула која што

Не стап, не е лесно да исчезнат, тоа би можело да трае низ сите денови кога целосно сушење.Ефективно подо

Хидрира и ја штити сувата, подсечен усни.Мазна планирамна формула збогатена со кожата климатизери.SPF 20 з

Масло Отпорни на Хартија Бариера со Притисни До Дното.Лесно Се Применуваат Сопствени Етикети.Бродови, с

Таа доаѓа во 3 уникатен вкусови дека вашите деца сигурно ќе љубов.ИЗБРАНИ ПРЕТРУПАН ВКУСОВИ Овие неверо

ЧИСТА СОСТОЈКИ : навлажнувачки мешавина од органско масло од сусам, какао путер, ванила екстракт, грејпф

Вклучува една редовна големина (0.15 Унца) цевка на Chap Stick Усна Крем Оригиналниот вкус.Ултрахидратантен фо

Пинк Грејпфрут Вкус може да биде Вклучен Додека Материјали Трае додека не се Замени со Нов Лубеница.Ја о

Интензивно moisturising и негување на balm за многу сува кожа на лицето, усните и телото.Помага да се подобри тек

Дизни инспириран вкусови.Коцка во облик на lip balm.Карактеристики на keychain.Изборот balm.Искуство возбудлив с�

Убаво големи големи стап.Се одликува со антиоксиданси за здрави, насмеани усни.Исклучителна заштита од

Основни стап lip balm висок сјај стапlip balm третман кој ја зголемува природната боја на усните додека нудат �

Lip Balm : Густа и нежна текстура, лесни и меки се вклопува рамномерно.Ефикасност : Тоа можат ефикасно да го н

Помага да се хранам и да додадете влага на усните.Се применуваат на вашите усни.Тоа може да се користи во

Scroll