Обновено
Vaxson 2-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со 15 4:3 (800x600/1024x768/1600x1200) Таблета Лаптоп Следи TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 2-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со 15 4:3 (800x600/1024x768/1600x1200) Таблета

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филтер : UV400 заштита, анти-статички, ублажување на заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро. 4 H цврстината ги штити вашиот екран од дневниот гребнатини, инциденти, и нормално знаци на истрошеност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразијаотпорни и лесно да се ч�

●4 K Ултра HD Спортски Камера : Земете неверојатни фотографии со 4 пати на резолуција од традиционалните HD

20 AWG Во линија завртка тип осигурач држачот.Погоден за 6x30mm цевка осигурач.Пакет Содржина : 5pcs x осигурач д

Барел Висина : 0.66".Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Стил : Knob.Контрола Должина : 15 / 16".Тема Големина : M12x1.5...

Мирис : старомодни Крофна (класичен мешавина на тестото, цимет и шеќер).Црна Кањонот Шампон и средство за

★ СТАБИЛНА СЕЧИЛОТО ЗАДРЖУВАЊЕ на ПЛОЧА–Многу корисници се жалат на тоа дека комунални нож ножеви се л

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен со LG K92 / K92 5 G (LMK920).Ни email првата ако има било какви проблеми 【ВГРАДЕН ЕК�

Поддржува температура корекција.Со задоцнување проектот функција.Опис : Оваа мини температура контрол�

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајни производи за употреба, нема штета, кожата п

Philips Специјалност Блескаво и халоген светилки обезбедуваме совршен светлина за осврт и прикажување на �

Држи вашиот производ купување заштитени, вклучувајќи моќ пренапони и делови и работна покриеност за ме�

Оваа Виси Полица е направен од мек, дише и неиритирачки ткаенина која ги штити и вашите раце и облека, то�

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ : Ова шише за вода се направени од не ' рѓосувачки челик за издржливост.Тоа има 20o

Глава Стил : Countersunk; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Филипс Само Прислушување Завртки.�

KFid Fran 8pcs Z Облик на Куки Нерѓосувачки Челик Позлата Закачалки Носителот Кујна Бања Плакарот Полица Реше�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

Scroll